Kupci Logo
Vrtić "Zvjezdica" Logo

Vrtić "Zvjezdica"

Banja Luka, BA

Kategorija · Edukacija

0.0·0 recenzija

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Iskustva korisnika

Vrtić "Zvjezdica" - iskustva i recenzije

Podijelite prvi dojam

Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će ocijeniti Vrtić "Zvjezdica" i tako pomoći drugima pri odluci.

Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahtijeva otvaranje računa i oduzet će vam svega minutu ili dvije.

Video recenzije

Tekstualne recenzije

Thumbs image

Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?

Zvučne recenzije

O tvrtki

Zvjezdica je privatna predškolska ustanova licencirana od Ministarstva prosvjete i kulture Republike Srpske. Zvjezdice krase potpuno novi i kompletno opremljeni prostori sa najvišim standardima za dnevni boravak Vaših mališana. Zaposleni u našem vrtiću su kvalifikovani stručnjaci u radu sa djecom tako da je boravak djece siguran, edukativan i zabavan. Tim čine diplomirani vaspitači, pedagozi, učitelji, socijalni radnici, medicinske sestre, prof. fizičkog vaspitanja, dipl. ecc, i ostalo pomoćno osoblje.

Informacije

Tvrtka
Vrtić "Zvjezdica"
Adresa
Jована Дучића 50, 78000 Banja Luka, BA
Kategorija
Edukacija
Potkategorija
Vrtić
Key and lock image

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Slične tvrtke i usluge

10 prijedloga na temelju kategorije i profila.

Vrtić i jaslice "Anđeo" Logo

Vrtić i jaslice "Anđeo"

Banja Luka, BA

5.0(2)
Vrtić i jaslice "101 Dalmatinac" Logo

Vrtić i jaslice "101 Dalmatinac"

Banja Luka, BA

N/A(0 recenzija)
Privatna predškolska ustanova "Čarolija" Logo

Privatna predškolska ustanova "Čarolija"

Banja Luka, BA

N/A(0 recenzija)
Vrtić i jaslice "Mašta" Logo

Vrtić i jaslice "Mašta"

Banja Luka, BA

N/A(0 recenzija)
Vrtić "Danilo" Logo

Vrtić "Danilo"

Banja Luka, BA

N/A(0 recenzija)
Predškolska ustanova "Baltazar" Logo

Predškolska ustanova "Baltazar"

Banja Luka, BA

N/A(0 recenzija)
Vrtić "Liliput" Logo

Vrtić "Liliput"

Banja Luka, BA

N/A(0 recenzija)
Vrtić "Bajka" Logo

Vrtić "Bajka"

Banja Luka, BA

N/A(0 recenzija)
Privatni vrtić "Kolibri" Logo

Privatni vrtić "Kolibri"

Banja Luka, BA

N/A(0 recenzija)
Vrtić "Kod bake" Logo

Vrtić "Kod bake"

Banja Luka, BA

N/A(0 recenzija)

Česta pitanja (FAQ) za Vrtić "Zvjezdica", Banja Luka, BA

Gdje se nalazi Vrtić "Zvjezdica"?

Vrtić "Zvjezdica" se nalazi na adresi Jована Дучића 50, 78000 Banja Luka.

Koja je službena web stranica Vrtić "Zvjezdica"?

Službena web stranica je: https://vrticzvjezdica.com/.

U kojoj kategoriji posluje Vrtić "Zvjezdica"?

Vrtić "Zvjezdica" posluje u kategoriji Vrtić.

Kako ostaviti recenziju za Vrtić "Zvjezdica"?

Na ovoj stranici odaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.

Kako poslati upit za Vrtić "Zvjezdica"?

Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Vrtić "Zvjezdica" preko Kupci.com.

Imate pitanja?

Kontaktirajte Vrtić "Zvjezdica" direktno

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.