Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Iskustva korisnika
Megamarket Blagaj - iskustva i recenzije
Podijelite prvi dojam
Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će ocijeniti Megamarket Blagaj i tako pomoći drugima pri odluci.
Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahtijeva otvaranje računa i oduzet će vam svega minutu ili dvije.
Video recenzije
Tekstualne recenzije
Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?
Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?
Zvučne recenzije
O tvrtki
Supermarket koji nudi širok asortiman prehrambenih i neprehrambenih proizvoda po povoljnim cijenama, na jednom mjestu.
Informacije
- Tvrtka
- Megamarket Blagaj
- Adresa
- Pograde bb, 88201 Blagaj, BA
- Kategorija
- Trgovina
- Potkategorija
- Supermarket
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Slične tvrtke i usluge
2 prijedloga na temelju kategorije i profila.
Česta pitanja (FAQ) za Megamarket Blagaj, Blagaj, BA
Gdje se nalazi Megamarket Blagaj?
Megamarket Blagaj se nalazi na adresi Pograde bb, 88201 Blagaj.
Koja je službena web stranica Megamarket Blagaj?
Službena web stranica je: https://www.facebook.com/p/Megamarket-Blagaj-100088637217545/.
U kojoj kategoriji posluje Megamarket Blagaj?
Megamarket Blagaj posluje u kategoriji Supermarket.
Kako ostaviti recenziju za Megamarket Blagaj?
Na ovoj stranici odaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.
Kako poslati upit za Megamarket Blagaj?
Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Megamarket Blagaj preko Kupci.com.
Imate pitanja?
Kontaktirajte Megamarket Blagaj direktno
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

