Bicikl je kupljen na ovoj stranici kao poklon. Kada je stigao nedostajali su dijelovi tj. korpa za bicikl i alat za sastavljanje (koji je naveden u uputstvu da dolazi uz proizvod). Nakon što smo taj problem riješili nakon jedne vožnje bicikla zbog nekvalitetne plastike navoj za pedalu se potpuno izlizao, pedala je otpala i ne može da se vrati na njeno mjesto. Iz kompanije su mi rekli da ukoliko želim da se pedala popravi moram da rastavim cijeli bicikl i pošaljem u originalnoj kutiji ili da ga lično iz Banja Luke dovezem u Trebinje. Obzirom da sama ne mogu da ga rastavljam jer sam prethodno platila majstora da ga sastavi pitala sam da li postoji neko u Banja Luci sa kim saradjuju da razmontira bicikl ili da oni snose troškove - naravno nema i ne može. Sve u svemu bicikl je lijep samo na slici a prilikom vožnje se raspada i nije bezbijedan, sramite se!
Bicikl je kupljen na ovoj stranici kao poklon. Kada je stigao nedostajali su dijelovi tj. korpa za bicikl i alat za sastavljanje (koji je naveden u uputstvu da dolazi uz proizvod). Nakon što smo taj problem riješili nakon jedne vožnje bicikla zbog nekvalitetne plastike navoj za pedalu se potpuno izlizao, pedala je otpala i ne može da se vrati na njeno mjesto. Iz kompanije su mi rekli da ukoliko želim da se pedala popravi moram da rastavim cijeli bicikl i pošaljem u originalnoj kutiji ili da ga lično iz Banja Luke dovezem u Trebinje. Obzirom da sama ne mogu da ga rastavljam jer sam prethodno platila majstora da ga sastavi pitala sam da li postoji neko u Banja Luci sa kim saradjuju da razmontira bicikl ili da oni snose troškove - naravno nema i ne može. Sve u svemu bicikl je lijep samo na slici a prilikom vožnje se raspada i nije bezbijedan, sramite se!







