Kupci Logo
Studio Dormeo Logo

Studio Dormeo

Sarajevo, BA

Kategorija · Kuća i Vrt

4.9·9 recenzija

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Sažetak

4.9

9 ocjena

  • 5
    8
  • 4
    1
  • 3
    0
  • 2
    0
  • 1
    0

Iskustva korisnika

Studio Dormeo - iskustva i recenzije

Saznajte što drugi ljudi misle o kvaliteti usluge i proizvodima prije nego što donesete odluku. Ovdje možete pročitati stvarna iskustva iz prve ruke koja vam pomažu da lakše odaberete ono što vam stvarno odgovara.

Video recenzije

Tekstualne recenzije

Tanja

5.0

Želim da pohvalim g- đu Lamiju i Eminu koje su bile u drugoj smjeni objekat Scc . Obje su predivne,susretljiv ei i veoma profesionalne. Svaka čast! Sarajevo 05.06.3026.

Odobrena recenzijaBez priloga

Tahira Mustačević

5.0

Kvalitet, usluznost i ljubaznost. Sve preporuke.

Odobrena recenzijaBez priloga

Senad Kasumović

5.0

Odlični proizvodi, ponekad zbog prirode posla znaju da budu agresivni sa marketingom i traženjem ličnih podataka.

Odobrena recenzijaBez priloga
Thumbs image

Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?

Tatar Nihad

5.0

Sve super

Odobrena recenzijaBez priloga

Dzeni Jenny

5.0

Tople preporuke za kupovinu.

Odobrena recenzijaBez priloga

Ricky Rifat Kadic

4.0

Fino mjesto super je ambijent.

Odobrena recenzijaBez priloga

Edis Salihic

5.0

Vrlo ljubazno i stručno osoblje

Odobrena recenzijaBez priloga

Jasmin Tabakovic

5.0

Odlični su. Imam mnoge njihove proizvode.

Odobrena recenzijaBez priloga

Dijana Vezic

5.0

Najbolja radnja za kupovinu kvalitetne posteljine

Odobrena recenzijaBez priloga

Zvučne recenzije

O tvrtki

U našem portfoliju nalaze se brendovi Dormeo, Delimano, Walkmaxx, Rovus, Wellneo i Top Shop. Širokim asortimanom brendova, našim smo kupcima omogućili da na jednom mjestu pronađu sve što im je potrebno za unapređenje kvalitete života. Dormeo kao brend je sinonim za kvalitetno spavanje, Delimano je prepoznat kao lider u tehnologiji posuđa i malih kućanskih aparata za zdravo kuhanje, dok Rovus nudi širok asortiman proizvoda za održavanje kuće i okućnice. Walkmaxx sa svojim jedinstvenim zaobljenim potplatom nudi funkcionalnu obuću. Wellneo proizvodi brinu o njezi i ljepoti, dok Top Shop nudi širok asortiman inovativnih proizvoda koji olakšavaju svakodnevicu.

Informacije

Tvrtka
Studio Dormeo
Adresa
Trg Solidarnosti bb, 71000 Sarajevo, BA
Kategorija
Kuća i Vrt
Key and lock image

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Slične tvrtke i usluge

7 prijedloga na temelju kategorije i profila.

Dormeo Home SCC Logo

Dormeo Home SCC

Sarajevo, BA

5.0(1)
All Aksa Logo

All Aksa

Sarajevo, BA

N/A(0 recenzija)
MojSan Otoka Logo

MojSan Otoka

Sarajevo, BA

N/A(0 recenzija)
MojSan Alta Logo

MojSan Alta

Sarajevo, BA

N/A(0 recenzija)
Studio Dormeo Paromlinska Logo

Studio Dormeo Paromlinska

Sarajevo, BA

N/A(0 recenzija)
Dormeo Home Ilidža Logo

Dormeo Home Ilidža

Sarajevo, BA

N/A(0 recenzija)
Posteljine "Cotton" Sarajevo Logo

Posteljine "Cotton" Sarajevo

Sarajevo, BA

N/A(0 recenzija)

Česta pitanja (FAQ) za Studio Dormeo, Sarajevo, BA

Gdje se nalazi Studio Dormeo?

Studio Dormeo se nalazi na adresi Trg Solidarnosti bb, 71000 Sarajevo.

Koja je službena web stranica Studio Dormeo?

Službena web stranica je: https://www.dormeo.ba/.

U kojoj kategoriji posluje Studio Dormeo?

Studio Dormeo posluje u kategoriji Posteljine i madraci.

Kako ostaviti recenziju za Studio Dormeo?

Na ovoj stranici odaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.

Kako poslati upit za Studio Dormeo?

Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Studio Dormeo preko Kupci.com.

Imate pitanja?

Kontaktirajte Studio Dormeo direktno

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.