Djelatnik/ca ili čak sam vlasnik/ca koji administrira fb stranicu je nepristojan i neuslužan, sve što mi je trebalo je link na proizvode i cijene, a osoba je namjerno davala polovične info i samo skrinšotove gdje nisam mogla adekvatno pogledati proizvod. Na kraju sam sama uspjela doći do linkova ali nisam kupila proizvod iako mi je odgovarao jer ne želim ostavljati novac osobama koje se ponašaju nezrelo i natječu s kupcima umjesto da prosto rade svoj posao i komuniciraju profesionalno.
Djelatnik/ca ili čak sam vlasnik/ca koji administrira fb stranicu je nepristojan i neuslužan, sve što mi je trebalo je link na proizvode i cijene, a osoba je namjerno davala polovične info i samo skrinšotove gdje nisam mogla adekvatno pogledati proizvod. Na kraju sam sama uspjela doći do linkova ali nisam kupila proizvod iako mi je odgovarao jer ne želim ostavljati novac osobama koje se ponašaju nezrelo i natječu s kupcima umjesto da prosto rade svoj posao i komuniciraju profesionalno.

