11.06.2026 u prolazu sam Bio i svratio sa na rucak U pecenjaru kod Hore narucio sam jagnjetini posto to reklamiraju kad je jedna neljubazna osoba dosla jedva donijela smrkla se spustila jedva na sto i ode kad sam pogledao donijela neki odpad ostao i.a vjerovatno po neki komad od gostiju samo od vrata kosti zao mi sto nisam slikao bio sam puno ljut. Kad sam je zvao i reklamirao dosla je i kaze to smo samo imali nemamo vise pa rekao sam zasto niste rekli sta imate sta je ovo sam odpad ona suti i ode. A macak se jedva odbranili neka macke hoce na sto da skoce sa svih strana.vece nemaju neki poljski na livadi kazi idite gore na njivu pitam je sta ima platit 46.km ja gledam u nju sta da radim imoran od puta platim i odem Nema ni racuna nista tako da NIKOM NE PREPORUCUJEM DA TU STANE NA RUCAK. Provjeren restoran na izlazu iz Viteza iz pravca travnika nikad primjedbe.
11.06.2026 u prolazu sam Bio i svratio sa na rucak U pecenjaru kod Hore narucio sam jagnjetini posto to reklamiraju kad je jedna neljubazna osoba dosla jedva donijela smrkla se spustila jedva na sto i ode kad sam pogledao donijela neki odpad ostao i.a vjerovatno po neki komad od gostiju samo od vrata kosti zao mi sto nisam slikao bio sam puno ljut. Kad sam je zvao i reklamirao dosla je i kaze to smo samo imali nemamo vise pa rekao sam zasto niste rekli sta imate sta je ovo sam odpad ona suti i ode. A macak se jedva odbranili neka macke hoce na sto da skoce sa svih strana.vece nemaju neki poljski na livadi kazi idite gore na njivu pitam je sta ima platit 46.km ja gledam u nju sta da radim imoran od puta platim i odem Nema ni racuna nista tako da NIKOM NE PREPORUCUJEM DA TU STANE NA RUCAK. Provjeren restoran na izlazu iz Viteza iz pravca travnika nikad primjedbe.





