Veoma neodgovorni,narucila obucu,cekala 2 sedmice,na kraju sam ih kontaktirala da bi mi odgovorili da tog broja obuce uopste nije "ni bilo" u prodaji .
Veoma neodgovorni,narucila obucu,cekala 2 sedmice,na kraju sam ih kontaktirala da bi mi odgovorili da tog broja obuce uopste nije "ni bilo" u prodaji .










