
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Iskustva korisnika
Kort Caffe Restaurant Bihać - iskustva i recenzije
Podijelite prvi dojam
Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će ocijeniti Kort Caffe Restaurant Bihać i tako pomoći drugima pri odluci.
Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahtijeva otvaranje računa i oduzet će vam svega minutu ili dvije.
Video recenzije
Tekstualne recenzije
Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?
Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?
Zvučne recenzije
O tvrtki
Kort Caffe Restaurant Bihać nudi raznovrsna jela i pića u modernom ambijentu pogodnom za različite prilike.
Informacije
- Tvrtka
- Kort Caffe Restaurant Bihać
- Adresa
- Banjalučka bb, 77000 Bihać, BA
- Kategorija
- Ugostiteljstvo
- Potkategorija
- Restoran
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Slične tvrtke i usluge
10 prijedloga na temelju kategorije i profila.
Česta pitanja (FAQ) za Kort Caffe Restaurant Bihać, Bihać, BA
Gdje se nalazi Kort Caffe Restaurant Bihać?
Kort Caffe Restaurant Bihać se nalazi na adresi Banjalučka bb, 77000 Bihać.
Koja je službena web stranica Kort Caffe Restaurant Bihać?
Službena web stranica je: https://kortrestorani.com/.
U kojoj kategoriji posluje Kort Caffe Restaurant Bihać?
Kort Caffe Restaurant Bihać posluje u kategoriji Restoran.
Kako ostaviti recenziju za Kort Caffe Restaurant Bihać?
Na ovoj stranici odaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.
Kako poslati upit za Kort Caffe Restaurant Bihać?
Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Kort Caffe Restaurant Bihać preko Kupci.com.
Imate pitanja?
Kontaktirajte Kort Caffe Restaurant Bihać direktno
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.


