Kupci Logo
Jakovljević Trgovina Logo

Jakovljević Trgovina

Pale, BA

Kategorija · Trgovina

0.0·0 recenzija

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Iskustva korisnika

Jakovljević Trgovina - iskustva i recenzije

Podijelite prvi dojam

Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će ocijeniti Jakovljević Trgovina i tako pomoći drugima pri odluci.

Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahtijeva otvaranje računa i oduzet će vam svega minutu ili dvije.

Video recenzije

Tekstualne recenzije

Thumbs image

Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?

Zvučne recenzije

O tvrtki

Jakovljević trgovina nudi raznovrsnu robu i proizvode za svakodnevne potrebe kupaca.

Informacije

Tvrtka
Jakovljević Trgovina
Adresa
Srpskih ratnika 124, 71420 Pale, BA
Kategorija
Trgovina
Potkategorija
Maloprodaja
Key and lock image

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Česta pitanja (FAQ) za Jakovljević Trgovina, Pale, BA

Gdje se nalazi Jakovljević Trgovina?

Jakovljević Trgovina se nalazi na adresi Srpskih ratnika 124, 71420 Pale.

Koja je službena web stranica Jakovljević Trgovina?

Službena web stranica je: https://trgovinajakovljevic.com/.

U kojoj kategoriji posluje Jakovljević Trgovina?

Jakovljević Trgovina posluje u kategoriji Maloprodaja.

Kako ostaviti recenziju za Jakovljević Trgovina?

Na ovoj stranici odaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.

Kako poslati upit za Jakovljević Trgovina?

Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Jakovljević Trgovina preko Kupci.com.

Imate pitanja?

Kontaktirajte Jakovljević Trgovina direktno

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.