Lijep hotel,uredno i cisto,osoblje ljubazno,hrana odlicna....
Lijep hotel,uredno i cisto,osoblje ljubazno,hrana odlicna....
Dobrodošli
Prijavite se za pristup
4.5
85 ocjena
Iskustva korisnika
Saznajte što drugi ljudi misle o kvaliteti usluge i proizvodima prije nego što donesete odluku. Ovdje možete pročitati stvarna iskustva iz prve ruke koja vam pomažu da lakše odaberete ono što vam stvarno odgovara.
Lijep hotel,uredno i cisto,osoblje ljubazno,hrana odlicna....
Lijep hotel,uredno i cisto,osoblje ljubazno,hrana odlicna....
В готелі мали б краще слідкувати за тим,що біля басейну усі палять попри знак,що це заборонено. Все ж,на морі хочеться дихати свіжим повітрям. Позаяк на пляжах також повно курців. Їжа одноманітна протягом тижня, але для тих,хто дотримується здорового харчування, вибрати є з чого. Нічого поганого про кухню сказати не можу. Сам готель трохи втомлений. Персонал привітний, проте трохи флегматичний.
В готелі мали б краще слідкувати за тим,що біля басейну усі палять попри знак,що це заборонено. Все ж,на морі хочеться дихати свіжим повітрям. Позаяк на пляжах також повно курців. Їжа одноманітна протягом тижня, але для тих,хто дотримується здорового харчування, вибрати є з чого. Нічого поганого про кухню сказати не можу. Сам готель трохи втомлений. Персонал привітний, проте трохи флегматичний.
Prijatno osoblje,soba velika i cista, hrana dobra i raznovrsna,nemajiu bez glutenske i bez laktozne namirnice(prosto ih to neinteresuje),kupatilo dotrajano uz prisustvo mrava.Ogroman broj stepenica do plaze.Voda u bazenu ispred hotela nije morska.
Prijatno osoblje,soba velika i cista, hrana dobra i raznovrsna,nemajiu bez glutenske i bez laktozne namirnice(prosto ih to neinteresuje),kupatilo dotrajano uz prisustvo mrava.Ogroman broj stepenica do plaze.Voda u bazenu ispred hotela nije morska.
Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?
Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?
Hotel je super, osoblje ljubazno, problem su te stepenice do plaze ali ima bazen u hotelu pa se i ne mora na plažu. Hrana je ok, ne bi bilo lose da se uvede više vrsta supe, inače bude samo jedna koja nije svakidašnja. Lezaljke na plazi hotela su samo zs one koji su rezervisali preko bookinga, to je malo bezveze.
Hotel je super, osoblje ljubazno, problem su te stepenice do plaze ali ima bazen u hotelu pa se i ne mora na plažu. Hrana je ok, ne bi bilo lose da se uvede više vrsta supe, inače bude samo jedna koja nije svakidašnja. Lezaljke na plazi hotela su samo zs one koji su rezervisali preko bookinga, to je malo bezveze.
Odlicna lokacija za hotel ko želi mir ..Hrana preukusna,osoblje prijatno ,sobe komocija sve u svemu ugodan osjecaj
Odlicna lokacija za hotel ko želi mir ..Hrana preukusna,osoblje prijatno ,sobe komocija sve u svemu ugodan osjecaj
Usluga je odlicna,osoblje je uvijek nasmijano i vedro,hrana ukusna u raznovrsna. Sobe jako ciste uredne,prelijep pogled i mir za dusu.Jako sam se odusevio i radujem se iducem dolasku.
Usluga je odlicna,osoblje je uvijek nasmijano i vedro,hrana ukusna u raznovrsna. Sobe jako ciste uredne,prelijep pogled i mir za dusu.Jako sam se odusevio i radujem se iducem dolasku.
Po pitanju hotela nema se reći mnogo počnimo menadžera predivni ljudi i čast mi je tu boraviti predivno osoblje sa osmijehom na licu kad god se pogleda to je nešto najvrijednije ovog hotela onda bazen koji je predivan za korišćenje i ima prelijep pogled na more restoran hrana švedski sto šta god želite možete jesti i najvažnije mirno mjesto za pravi porodični odmor mala idila ko nevjeruje dođite pa se uvjerite ♥️
Po pitanju hotela nema se reći mnogo počnimo menadžera predivni ljudi i čast mi je tu boraviti predivno osoblje sa osmijehom na licu kad god se pogleda to je nešto najvrijednije ovog hotela onda bazen koji je predivan za korišćenje i ima prelijep pogled na more restoran hrana švedski sto šta god želite možete jesti i najvažnije mirno mjesto za pravi porodični odmor mala idila ko nevjeruje dođite pa se uvjerite ♥️
Hrana je odlična,osoblje predivno,a čistoća je na svjetskom nivou. Sve pohvale. 👌
Hrana je odlična,osoblje predivno,a čistoća je na svjetskom nivou. Sve pohvale. 👌
Sve pohvale za osoblje hotela. Prije svega na higijenu hotela i cistocu. Mozete uzivati u izobilju hranu za dorucak,a da ne pricam za veceru koja je fantazija. Bazen prije svega cist,a taj pogled na zalazak sunca je nesto fantasticno. Prezadovoljna sam i naravno vidimo se ponov
Sve pohvale za osoblje hotela. Prije svega na higijenu hotela i cistocu. Mozete uzivati u izobilju hranu za dorucak,a da ne pricam za veceru koja je fantazija. Bazen prije svega cist,a taj pogled na zalazak sunca je nesto fantasticno. Prezadovoljna sam i naravno vidimo se ponov
Doručak i večera bogate hranom švedskog stola. Sobe su stare ali mnogo čiste i uredne klimatizirane i sa predivnim balkonom. Bazem je čist i uredan. Vidimo se iduće godine! ♥️
Doručak i večera bogate hranom švedskog stola. Sobe su stare ali mnogo čiste i uredne klimatizirane i sa predivnim balkonom. Bazem je čist i uredan. Vidimo se iduće godine! ♥️
Higijena, osoblje, bazen sa divnim pogledom na Neum, hrana i restoran sve pohvale. Jedina mana je udaljenost od plaže.
Higijena, osoblje, bazen sa divnim pogledom na Neum, hrana i restoran sve pohvale. Jedina mana je udaljenost od plaže.
Ukoliko ste sa malom djecom ili starijim osobama ovaj hotel nije za vas. Put do plaže je naporan i ima puno stepenica i nije uslovno za kolica za bebe. Bazen u hotelu je jako cist i posjeduje lezaljke i suncobrane. Usluga u hotelu je odlična i osoblje je jako ljubazno. Sobe su uredne i ciste. Hrana je takodje ukusna i raznovrsna. U opisu hotela piše da posjeduje ležaljke na plaži što nije točno, na cijeli hotel imate 24 ležaljke pa ukoliko dodjete u popodnevnim satima nećete je imati. Suncobrane morate sami plaćati i koštaju 5 € i njih brojčano nema( 13-14), momci na plaži su preljubazni i svaki put su nam izasli u susret i posuđivali suncobrane sa drugih plaza. Ukoliko želite da uživate na plaži i moru onda ovaj hotel nije za vas jer će vam svaki dan biti borba za ležaljke i suncobrane.
Ukoliko ste sa malom djecom ili starijim osobama ovaj hotel nije za vas. Put do plaže je naporan i ima puno stepenica i nije uslovno za kolica za bebe. Bazen u hotelu je jako cist i posjeduje lezaljke i suncobrane. Usluga u hotelu je odlična i osoblje je jako ljubazno. Sobe su uredne i ciste. Hrana je takodje ukusna i raznovrsna. U opisu hotela piše da posjeduje ležaljke na plaži što nije točno, na cijeli hotel imate 24 ležaljke pa ukoliko dodjete u popodnevnim satima nećete je imati. Suncobrane morate sami plaćati i koštaju 5 € i njih brojčano nema( 13-14), momci na plaži su preljubazni i svaki put su nam izasli u susret i posuđivali suncobrane sa drugih plaza. Ukoliko želite da uživate na plaži i moru onda ovaj hotel nije za vas jer će vam svaki dan biti borba za ležaljke i suncobrane.
Odlican hotel, veoma čist, hrana predobra, ljubazno osoblje
Odlican hotel, veoma čist, hrana predobra, ljubazno osoblje
Sve pohvale za ovaj hotel. Usluga je savrsena, svi zaposleni su jako ljubazni i uvek raspolozeni. Sobe su svaki dan ciste, a hrana je preukusna. Bazen je uvek cist i sa bazena imate jako lep pogled na more. Topla preporuka🤗
Sve pohvale za ovaj hotel. Usluga je savrsena, svi zaposleni su jako ljubazni i uvek raspolozeni. Sobe su svaki dan ciste, a hrana je preukusna. Bazen je uvek cist i sa bazena imate jako lep pogled na more. Topla preporuka🤗
Lijepo
Lijepo
Osoblje preljubazno, hrana dobra, sobe ciste sa klimom., televiz. i balkonom (pogled na more). U sklopu hotela je i otvoreni bazen (ima hlada i lezaljke-sve u paketu cijena) koji je u cijeni aranzmana.More je blizu od hotela i cisto je jer glavna kanalizac.cijev ne ide u neumski zaliv nego na Pelješac.
Osoblje preljubazno, hrana dobra, sobe ciste sa klimom., televiz. i balkonom (pogled na more). U sklopu hotela je i otvoreni bazen (ima hlada i lezaljke-sve u paketu cijena) koji je u cijeni aranzmana.More je blizu od hotela i cisto je jer glavna kanalizac.cijev ne ide u neumski zaliv nego na Pelješac.
Савршена услуга, изврсна храна, степенице су одличан тренинг, уредно и чисто.Базен и бар су ме посебно одушевили.Хотел је старији са реновираним дијеловима.Компензација за старији смјештај је одлична храна и услуга у хотелу.
Савршена услуга, изврсна храна, степенице су одличан тренинг, уредно и чисто.Базен и бар су ме посебно одушевили.Хотел је старији са реновираним дијеловима.Компензација за старији смјештај је одлична храна и услуга у хотелу.
Generalni dojam super, ako ne ocekujete nikakav preveliki luksuz. Usluga je odlicna, osoblje je ljubazno i uvijek na usluzi, hrana ukusna i raznovrsna, cijene u poredjenju sa drugima vrlo prihvatljive. Hotelu fali renoviranje i malo podmladjivanje, ali je izuzetno cisto i uredno, uz predivno osoblje sto boravak cini vise nego ugodnim. Ocjena koju sam postavio za sobe se odnosi iskljucivo na taj enterijer koji trazi podmladjivanje. Od mene uvijek imaju maksimalnu generalnu ocjenu, jer sve sto nedostaje padne u sjenu usluge u hotelu kojoj bi pozavidjeli puno, puno skuplji i luksuzniji hoteli, ma zapravo ti hoteli to nikad ne mogu imati :)
Generalni dojam super, ako ne ocekujete nikakav preveliki luksuz. Usluga je odlicna, osoblje je ljubazno i uvijek na usluzi, hrana ukusna i raznovrsna, cijene u poredjenju sa drugima vrlo prihvatljive. Hotelu fali renoviranje i malo podmladjivanje, ali je izuzetno cisto i uredno, uz predivno osoblje sto boravak cini vise nego ugodnim. Ocjena koju sam postavio za sobe se odnosi iskljucivo na taj enterijer koji trazi podmladjivanje. Od mene uvijek imaju maksimalnu generalnu ocjenu, jer sve sto nedostaje padne u sjenu usluge u hotelu kojoj bi pozavidjeli puno, puno skuplji i luksuzniji hoteli, ma zapravo ti hoteli to nikad ne mogu imati :)
Відпочивали з дітьми в готелі, дуже задоволені. Готель чистий, в номерах прибирають часто, смачна та різноманітна їжа, є гарний вибір фруктів. Песонал привітний, усміхнений, завжди готовий прийти на допомогу. Ще одною перевагою є те, що на території є шикарний басейн ( для дітей велика радість). З номера відкривається дивовижний вид на море. Рекомендую цей готель. Сподіваємось ще у вас відпочивати!!!
Відпочивали з дітьми в готелі, дуже задоволені. Готель чистий, в номерах прибирають часто, смачна та різноманітна їжа, є гарний вибір фруктів. Песонал привітний, усміхнений, завжди готовий прийти на допомогу. Ще одною перевагою є те, що на території є шикарний басейн ( для дітей велика радість). З номера відкривається дивовижний вид на море. Рекомендую цей готель. Сподіваємось ще у вас відпочивати!!!
Odlično! Sve pohvale!
Odlično! Sve pohvale!
Hotel Stella nalazi se u Neumu, na Jadranskom moru i može Vam pružiti sav potreban komfor za nezaboravan odmor! Hotel ima 84 sobe s pogledom na more, bar s terasom i prekrasnim panoramskim pogledom, kongresni centar, a hotelska plaža jedna je od najljepših u mjestu...
Je li ovo vaša tvrtka ili usluga?
Je li ovo vaša tvrtka ili usluga?
10 prijedloga na temelju kategorije i profila.
Hotel Stella se nalazi na adresi Ruđera Boškovića bb, 88390 Neum, BA.
Službena web stranica je: http://stella-neum.com/en/stella-home/.
Hotel Stella trenutno ima 85 recenzija na kupci.com.
Prosječna ocjena za Hotel Stella je 4.54 od 5.
Hotel Stella posluje u kategoriji Hotel.
Kontaktirajte Hotel Stella direktno