Katastrofa, oštetili me s dopunskim zdravstvenim osiguranjem za novac i još k tome nisu sposobni niti javit se na mail s odgovor u određenom roku kojeg imaju zadanog. Ne prepotučujem nikakvo osiguranje radit kod njih..
Katastrofa, oštetili me s dopunskim zdravstvenim osiguranjem za novac i još k tome nisu sposobni niti javit se na mail s odgovor u određenom roku kojeg imaju zadanog. Ne prepotučujem nikakvo osiguranje radit kod njih..



