Kupci Logo
Vienna osiguranje d.d. Podružnica Tuzla Logo

Vienna osiguranje d.d. Podružnica Tuzla

Tuzla, BA

Kategorija · Financije i Osiguranje

5.0·6 recenzija

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Sažetak

5.0

6 ocjena

  • 5
    6
  • 4
    0
  • 3
    0
  • 2
    0
  • 1
    0

Iskustva korisnika

Vienna osiguranje d.d. Podružnica Tuzla - iskustva i recenzije

Saznajte što drugi ljudi misle o kvaliteti usluge i proizvodima prije nego što donesete odluku. Ovdje možete pročitati stvarna iskustva iz prve ruke koja vam pomažu da lakše odaberete ono što vam stvarno odgovara.

Video recenzije

Tekstualne recenzije

Hilmo Čaušević

5.0

Imam ugovoreno životno osiguranje u Vienna osiguranju u poslovnici Tuzla😊 Zaposlenici su uvijek izuzetno ljubazni,sve završe u par minuta.

Odobrena recenzijaBez priloga

Safa

5.0

Najbolja poslovnica osiguranja u gradu! Usluga je vrhunska, prostor je uredan, a osoblje veoma predusretljivo. Svaka preporuka za profesionalizam i brzinu!

Odobrena recenzijaBez priloga

Razija

5.0

Čista petica za osiguranje poslovnice! Odlična organizacija, maksimalna profesionalnost i vrlo ugodan pristup klijentima. Primjer kako ozbiljna služba treba funkcionirati.

Odobrena recenzijaBez priloga
Thumbs image

Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?

Emilija Ahmetovic

5.0

Sve pohvale za prezentaciju pomoc i podršku od vaseg zaposlenika L. D. A samim tim i vašoj ponudi i eto ja prihvatila

Odobrena recenzijaBez priloga

P. Melisa

5.0

Usluge su uvijek profesijonalne sa najboljim ponudama osiguranja.

Odobrena recenzijaBez priloga

Dragana T.

5.0

Sve pohvale na ljubaznost i usluge rada sa klijentima.

Odobrena recenzijaBez priloga

Zvučne recenzije

O tvrtki

Podružnica Vienna osiguranja u Tuzla predstavlja lokalni kontakt najveće grupacije za životno i neživotno osiguranje u BiH. Klijentima nudi osiguranje vozila, imovine, transporta, putno i zdravstveno osiguranje, uz široku dostupnost u cijeloj zemlji.

Informacije

Tvrtka
Vienna osiguranje d.d. Podružnica Tuzla
Adresa
Maršala Tita bb, 75000 Tuzla, BA
Potkategorija
Osiguranje
Key and lock image

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Slične tvrtke i usluge

10 prijedloga na temelju kategorije i profila.

Euro I Domaće Nekretnine

Tuzla, BA

N/A(0 recenzija)

Asa Central Osiguranje D D Prodajno Mjesto Trebinje

Tuzla, BA

N/A(0 recenzija)

Drina Osiguranje Tuzla Grad

Tuzla, BA

N/A(0 recenzija)

Asa Central Osiguranje D D Prodajno Mjesto Kupres

Tuzla, BA

N/A(0 recenzija)

Sarajevo Osiguranje D D

Tuzla, BA

N/A(0 recenzija)
UNIQA Osiguranje d.d. Sarajevo - Podružnica Tuzla Logo

UNIQA Osiguranje d.d. Sarajevo - Podružnica Tuzla

Tuzla, BA

N/A(0 recenzija)
Grawe Osiguranje dd podružnica Tuzla Logo

Grawe Osiguranje dd podružnica Tuzla

Tuzla, BA

N/A(0 recenzija)
Camelija Osiguranje d.d. Bihać - Podružnica Tuzla Logo

Camelija Osiguranje d.d. Bihać - Podružnica Tuzla

Tuzla, BA

N/A(0 recenzija)
TRIGLAV BH OSIGURANJE - PODRUŽNICA TUZLA Logo

TRIGLAV BH OSIGURANJE - PODRUŽNICA TUZLA

Tuzla, BA

N/A(0 recenzija)
DUNAV OSIGURANJE a.d. Poslovnica Tuzla Logo

DUNAV OSIGURANJE a.d. Poslovnica Tuzla

Tuzla, BA

N/A(0 recenzija)

Česta pitanja (FAQ) za Vienna osiguranje d.d. Podružnica Tuzla, Tuzla, BA

Gdje se nalazi Vienna osiguranje d.d. Podružnica Tuzla?

Vienna osiguranje d.d. Podružnica Tuzla se nalazi na adresi Maršala Tita bb, 75000 Tuzla.

Koja je službena web stranica Vienna osiguranje d.d. Podružnica Tuzla?

Službena web stranica je: https://viennaosiguranje.ba/.

U kojoj kategoriji posluje Vienna osiguranje d.d. Podružnica Tuzla?

Vienna osiguranje d.d. Podružnica Tuzla posluje u kategoriji Osiguranje.

Kako ostaviti recenziju za Vienna osiguranje d.d. Podružnica Tuzla?

Na ovoj stranici odaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.

Kako poslati upit za Vienna osiguranje d.d. Podružnica Tuzla?

Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Vienna osiguranje d.d. Podružnica Tuzla preko Kupci.com.

Imate pitanja?

Kontaktirajte Vienna osiguranje d.d. Podružnica Tuzla direktno

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.