Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Iskustva korisnika
Bos Kom - iskustva i recenzije
Podijelite prvi dojam
Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će ocijeniti Bos Kom i tako pomoći drugima pri odluci.
Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahtijeva otvaranje računa i oduzet će vam svega minutu ili dvije.
Video recenzije
Tekstualne recenzije
Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?
Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?
Zvučne recenzije
O tvrtki
Bos Kom nudi raznovrsne proizvode za svakodnevnu kupovinu i potrebe domaćinstva.
Informacije
- Tvrtka
- Bos Kom
- Adresa
- 75320 Gračanica, BA
- Kategorija
- Trgovina
- Potkategorija
- Maloprodaja
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Slične tvrtke i usluge
4 prijedloga na temelju kategorije i profila.
Česta pitanja (FAQ) za Bos Kom, Gračanica, BA
Gdje se nalazi Bos Kom?
Bos Kom se nalazi na adresi 75320 Gračanica.
U kojoj kategoriji posluje Bos Kom?
Bos Kom posluje u kategoriji Maloprodaja.
Kako ostaviti recenziju za Bos Kom?
Na ovoj stranici odaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.
Kako poslati upit za Bos Kom?
Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Bos Kom preko Kupci.com.
Imate pitanja?
Kontaktirajte Bos Kom direktno
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

