Potpuna nedostupnost i ignoriranje klijenata. Izuzetno loše i neprofesionalno iskustvo. Već danima pokušavam stupiti u kontakt s bankom, ali komunikacija im je nepostojeća. Telefonska podrška: Možete zvati satima, nitko se ne javlja. E-mail podrška: Na poslane upite uopće ne odgovaraju, čak ni nakon nekoliko dana i poslanih požurnica. Nedopustivo je da jedna financijska institucija, kojoj klijenti povjeravaju svoj novac, ima ovakav nivo (ne)korisničke podrške. Ako nemate vremena odlaziti fizički u poslovnicu i čekati u redovima za svaku sitnicu, bježite od ove banke. Tražim drugu banku prvom prilikom.
Potpuna nedostupnost i ignoriranje klijenata. Izuzetno loše i neprofesionalno iskustvo. Već danima pokušavam stupiti u kontakt s bankom, ali komunikacija im je nepostojeća. Telefonska podrška: Možete zvati satima, nitko se ne javlja. E-mail podrška: Na poslane upite uopće ne odgovaraju, čak ni nakon nekoliko dana i poslanih požurnica. Nedopustivo je da jedna financijska institucija, kojoj klijenti povjeravaju svoj novac, ima ovakav nivo (ne)korisničke podrške. Ako nemate vremena odlaziti fizički u poslovnicu i čekati u redovima za svaku sitnicu, bježite od ove banke. Tražim drugu banku prvom prilikom.










