Klijent sam banke već 19 godina,nikad mi se nine desila o akva neprijatnost .Dana 19.06 sam trebala hitno uplatiti curicu za ličnu kartu ,dijete je maloljetni,a taj dan u 15,30 sam ušla u banku gdje je radio samo jedan šalter,što inače nije bio slučaj,ispred mene su bila samo 2 stranke ,mislila sam da će ići brzo,stala sam ured.1.gospodin se zadržao oko 10 minuta,u međuvremenu je izašla još jedna službenica ,otvorila šalter,i za nekih 5 min dolazi i 3 službenica ,i ja sam došla konačno na red,žurilo mi se da predam djetetu za ličnu ,cips radi do 16h .žena me u pošti obećala sačekati ,da predam jer mu je bilo hitno.Misleći da ću brže uplatiti u svojoj banci,naravno ja sam otišla u Intesa sanpaulo banku na Ilidži,u Maloj alei .popunila sam uplatnicu i umjesto svog imena ,ja sam stavila ime djeteta na koje je i glasila lična karta ,gdje mi službenica govori da mora na uplatnicu biti moje ime,i da moram ponovo popuniti istu.Molim je i kažem joj da žurim,da samo prekriži i da dopiše moje ime ,i opet joj naglašavam da mi je bitno da što prije uplatom,što službenica odbija.Naravno u tom svemu nesuspijem da uplatim i predam za navedeni dokumen,za koji mi je bilo jako,jako važno da predam na ovaj dan,a tu uplatnicu sam bez problema uplatila eajfajzem banci ,iKo nisam njihov klijent.
Klijent sam banke već 19 godina,nikad mi se nine desila o akva neprijatnost .Dana 19.06 sam trebala hitno uplatiti curicu za ličnu kartu ,dijete je maloljetni,a taj dan u 15,30 sam ušla u banku gdje je radio samo jedan šalter,što inače nije bio slučaj,ispred mene su bila samo 2 stranke ,mislila sam da će ići brzo,stala sam ured.1.gospodin se zadržao oko 10 minuta,u međuvremenu je izašla još jedna službenica ,otvorila šalter,i za nekih 5 min dolazi i 3 službenica ,i ja sam došla konačno na red,žurilo mi se da predam djetetu za ličnu ,cips radi do 16h .žena me u pošti obećala sačekati ,da predam jer mu je bilo hitno.Misleći da ću brže uplatiti u svojoj banci,naravno ja sam otišla u Intesa sanpaulo banku na Ilidži,u Maloj alei .popunila sam uplatnicu i umjesto svog imena ,ja sam stavila ime djeteta na koje je i glasila lična karta ,gdje mi službenica govori da mora na uplatnicu biti moje ime,i da moram ponovo popuniti istu.Molim je i kažem joj da žurim,da samo prekriži i da dopiše moje ime ,i opet joj naglašavam da mi je bitno da što prije uplatom,što službenica odbija.Naravno u tom svemu nesuspijem da uplatim i predam za navedeni dokumen,za koji mi je bilo jako,jako važno da predam na ovaj dan,a tu uplatnicu sam bez problema uplatila eajfajzem banci ,iKo nisam njihov klijent.









