Kupci Logo
Agro Ljubičić Logo

Agro Ljubičić

Tomislavgrad, BA

Kategorija · Trgovina

5.0·5 recenzija

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Sažetak

5.0

5 ocjena

  • 5
    5
  • 4
    0
  • 3
    0
  • 2
    0
  • 1
    0

Iskustva korisnika

Agro Ljubičić - iskustva i recenzije

Saznajte što drugi ljudi misle o kvaliteti usluge i proizvodima prije nego što donesete odluku. Ovdje možete pročitati stvarna iskustva iz prve ruke koja vam pomažu da lakše odaberete ono što vam stvarno odgovara.

Video recenzije

Tekstualne recenzije

Stipe

5.0

Super opremljena poljo apoteka

Odobrena recenzijaBez priloga

Mihaela Pavlović

5.0

Ljubazni ljudi, izbor odličan, svaka preporuka😍!

Odobrena recenzijaBez priloga

Anto Tabak

5.0

Ljubazno osoblje! Povoljne cijene i veliki izbor! Preporuka!

Odobrena recenzijaBez priloga
Thumbs image

Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?

Josip Krišto

5.0

Odlična radnja, radnici ljubazni i susretljivi, Nixy najjača👑✌

Odobrena recenzijaBez priloga

Ivan Malekin

5.0

Super radnja za pcelrastvo, pcelarsku opremu i za vrt.

Odobrena recenzijaBez priloga

Zvučne recenzije

O tvrtki

Poljoprivredna i vrtna oprema, cvijeće, brašno, stočna hrana, pčelarska oprema, sjemenski materijal.

Informacije

Tvrtka
Agro Ljubičić
Adresa
Kralja Tvrtka 46, 80240 Tomislavgrad, BA
Kategorija
Trgovina
Key and lock image

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Česta pitanja (FAQ) za Agro Ljubičić, Tomislavgrad, BA

Gdje se nalazi Agro Ljubičić?

Agro Ljubičić se nalazi na adresi Kralja Tvrtka 46, 80240 Tomislavgrad.

Koja je službena web stranica Agro Ljubičić?

Službena web stranica je: https://www.facebook.com/p/Agro-Ljubi%C4%8Di%C4%87-100057477818351/.

U kojoj kategoriji posluje Agro Ljubičić?

Agro Ljubičić posluje u kategoriji Poljoprivredna apoteka.

Kako ostaviti recenziju za Agro Ljubičić?

Na ovoj stranici odaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.

Kako poslati upit za Agro Ljubičić?

Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Agro Ljubičić preko Kupci.com.

Imate pitanja?

Kontaktirajte Agro Ljubičić direktno

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.