Kupci Logo

Zubni Rentgen

Livno, BA

Kategorija · Zdravstvo i Medicina

0.0·0 recenzija

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Iskustva korisnika

Zubni Rentgen - iskustva i recenzije

Podijelite prvi dojam

Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će ocijeniti Zubni Rentgen i tako pomoći drugima pri odluci.

Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahtijeva otvaranje računa i oduzet će vam svega minutu ili dvije.

Video recenzije

Tekstualne recenzije

Thumbs image

Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?

Zvučne recenzije

O tvrtki

Zubni Rentgen pruža usluge stomatološke dijagnostike i snimanja zuba.

Informacije

Tvrtka
Zubni Rentgen
Adresa
80101 Livno, BA
Key and lock image

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Česta pitanja (FAQ) za Zubni Rentgen, Livno, BA

Gdje se nalazi Zubni Rentgen?

Zubni Rentgen se nalazi na adresi 80101 Livno.

U kojoj kategoriji posluje Zubni Rentgen?

Zubni Rentgen posluje u kategoriji Stomatološka ordinacija.

Kako ostaviti recenziju za Zubni Rentgen?

Na ovoj stranici odaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.

Kako poslati upit za Zubni Rentgen?

Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Zubni Rentgen preko Kupci.com.

Imate pitanja?

Kontaktirajte Zubni Rentgen direktno

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.