Kupci Logo

VUMI-KOMERC d.o.o.

Trebinje, BA

Kategorija · Ostalo

0.0·0 recenzija

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Iskustva korisnika

VUMI-KOMERC d.o.o. - iskustva i recenzije

Podijelite prvi dojam

Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će ocijeniti VUMI-KOMERC d.o.o. i tako pomoći drugima pri odluci.

Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahtijeva otvaranje računa i oduzet će vam svega minutu ili dvije.

Video recenzije

Tekstualne recenzije

Thumbs image

Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?

Zvučne recenzije

O tvrtki

Društvo za proizvodnju, promet i usluge VUMI-KOMERC d.o.o. Trebinje.

Informacije

Tvrtka
VUMI-KOMERC d.o.o.
Adresa
Kralja Petra I Oslobodioca 25, 89101 Trebinje, BA
Kategorija
Ostalo
Key and lock image

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Slične tvrtke i usluge

7 prijedloga na temelju kategorije i profila.

Ipc Trebinje Inovaciono Preduzetnički Centar Trebinje Coworking Hub Trebinje Logo

Ipc Trebinje Inovaciono Preduzetnički Centar Trebinje Coworking Hub Trebinje

Trebinje, ba

N/A(0 recenzija)

ENERGY PRIME RS

Trebinje, BA

N/A(0 recenzija)

AM - PAK d.o.o.

Trebinje, BA

N/A(0 recenzija)

Vidoslov d.o.o.

Trebinje, BA

N/A(0 recenzija)

PROTO d.o.o.

Trebinje, BA

N/A(0 recenzija)
Migs d.o.o. Logo

Migs d.o.o.

Trebinje, BA

N/A(0 recenzija)
DIMEX - SpringAir d.o.o. Logo

DIMEX - SpringAir d.o.o.

Trebinje, BA

N/A(0 recenzija)

Česta pitanja (FAQ) za VUMI-KOMERC d.o.o., Trebinje, BA

Gdje se nalazi VUMI-KOMERC d.o.o.?

VUMI-KOMERC d.o.o. se nalazi na adresi Kralja Petra I Oslobodioca 25, 89101 Trebinje.

Koja je službena web stranica VUMI-KOMERC d.o.o.?

Službena web stranica je: -.

U kojoj kategoriji posluje VUMI-KOMERC d.o.o.?

VUMI-KOMERC d.o.o. posluje u kategoriji Ostali proizvodi i usluge.

Kako ostaviti recenziju za VUMI-KOMERC d.o.o.?

Na ovoj stranici odaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.

Kako poslati upit za VUMI-KOMERC d.o.o.?

Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže VUMI-KOMERC d.o.o. preko Kupci.com.

Imate pitanja?

Kontaktirajte VUMI-KOMERC d.o.o. direktno

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.