Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Iskustva korisnika
Vrana Brizzo - iskustva i recenzije
Podijelite prvi dojam
Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će ocijeniti Vrana Brizzo i tako pomoći drugima pri odluci.
Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahtijeva otvaranje računa i oduzet će vam svega minutu ili dvije.
Video recenzije
Tekstualne recenzije
Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?
Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?
Zvučne recenzije
O tvrtki
Vrana Brizzo je frizerski salon koji posluje u Gradiški.
Informacije
- Tvrtka
- Vrana Brizzo
- Adresa
- Sv. Đakona Avakuma bb, 78400 Gradiška, BA
- Kategorija
- Ljepota i Njega
- Potkategorija
- Frizerski salon
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Slične tvrtke i usluge
10 prijedloga na temelju kategorije i profila.
Česta pitanja (FAQ) za Vrana Brizzo, Gradiška, BA
Gdje se nalazi Vrana Brizzo?
Vrana Brizzo se nalazi na adresi Sv. Đakona Avakuma bb, 78400 Gradiška.
U kojoj kategoriji posluje Vrana Brizzo?
Vrana Brizzo posluje u kategoriji Frizerski salon.
Kako ostaviti recenziju za Vrana Brizzo?
Na ovoj stranici odaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.
Kako poslati upit za Vrana Brizzo?
Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Vrana Brizzo preko Kupci.com.
Imate pitanja?
Kontaktirajte Vrana Brizzo direktno
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
