Kupci Logo
Uzun Pack Logo

Uzun Pack

Sarajevo, BA

Kategorija · Tehnologija

5.0·1 recenzija

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Sažetak

5.0

1 ocjena

  • 5
    1
  • 4
    0
  • 3
    0
  • 2
    0
  • 1
    0

Iskustva korisnika

Uzun Pack - iskustva i recenzije

Saznajte što drugi ljudi misle o kvaliteti usluge i proizvodima prije nego što donesete odluku. Ovdje možete pročitati stvarna iskustva iz prve ruke koja vam pomažu da lakše odaberete ono što vam stvarno odgovara.

Video recenzije

Tekstualne recenzije

Muamer Grbo

5.0

Vrlo profesionalna firma ,sve preporuke

Odobrena recenzijaBez priloga
Thumbs image

Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?

Zvučne recenzije

O tvrtki

Bosanskohercegovačka kompanija osnovana 1964. sa strašću prema inžinjerskim inovacijama, projektovanju te izradi visokokvalitetnih strojeva za djelatnosti industrijske proizvodnje i obrade.

Informacije

Tvrtka
Uzun Pack
Adresa
Faletići 66, 71000 Sarajevo, BA
Kategorija
Tehnologija
Potkategorija
Inženjerstvo
Key and lock image

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Slične tvrtke i usluge

10 prijedloga na temelju kategorije i profila.

ProDoor d.o.o. Sarajevo Logo

ProDoor d.o.o. Sarajevo

Sarajevo, BA

5.0(6)
BS Telecom Solutions Logo

BS Telecom Solutions

Sarajevo, BA

5.0(4)
Tipteh d.o.o. Sarajevo Logo

Tipteh d.o.o. Sarajevo

Sarajevo, BA

5.0(2)
Kodeks d.o.o. Logo

Kodeks d.o.o.

Sarajevo, BA

5.0(2)
Infobip BH Logo

Infobip BH

Sarajevo, BA

5.0(2)
Zira Logo

Zira

Sarajevo, BA

5.0(2)
ATM d.o.o. Sarajevo Logo

ATM d.o.o. Sarajevo

Sarajevo, BA

5.0(1)
ASPO RAIL d.o.o. Logo

ASPO RAIL d.o.o.

Sarajevo, BA

5.0(1)
SIMECO.Systems Logo

SIMECO.Systems

Sarajevo, BA

5.0(1)
BTS Computers doo Logo

BTS Computers doo

Sarajevo, BA

4.0(1)

Česta pitanja (FAQ) za Uzun Pack, Sarajevo, BA

Gdje se nalazi Uzun Pack?

Uzun Pack se nalazi na adresi Faletići 66, 71000 Sarajevo.

Koja je službena web stranica Uzun Pack?

Službena web stranica je: https://uzun-pack.com/.

U kojoj kategoriji posluje Uzun Pack?

Uzun Pack posluje u kategoriji Inženjerstvo.

Kako ostaviti recenziju za Uzun Pack?

Na ovoj stranici odaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.

Kako poslati upit za Uzun Pack?

Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Uzun Pack preko Kupci.com.

Imate pitanja?

Kontaktirajte Uzun Pack direktno

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.