
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Iskustva korisnika
Teslić Pub - iskustva i recenzije
Podijelite prvi dojam
Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će ocijeniti Teslić Pub i tako pomoći drugima pri odluci.
Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahtijeva otvaranje računa i oduzet će vam svega minutu ili dvije.
Video recenzije
Tekstualne recenzije
Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?
Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?
Zvučne recenzije
O tvrtki
Teslić Pub nudi pića i opušten ambijent za druženje i večernji izlazak.
Informacije
- Tvrtka
- Teslić Pub
- Adresa
- Svetog Save 38, 74270 Teslić, BA
- Kategorija
- Ugostiteljstvo
- Potkategorija
- Pub
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Česta pitanja (FAQ) za Teslić Pub, Teslić, BA
Gdje se nalazi Teslić Pub?
Teslić Pub se nalazi na adresi Svetog Save 38, 74270 Teslić.
Koja je službena web stranica Teslić Pub?
Službena web stranica je: https://www.facebook.com/TeslicPub/.
U kojoj kategoriji posluje Teslić Pub?
Teslić Pub posluje u kategoriji Pub.
Kako ostaviti recenziju za Teslić Pub?
Na ovoj stranici odaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.
Kako poslati upit za Teslić Pub?
Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Teslić Pub preko Kupci.com.
Imate pitanja?
Kontaktirajte Teslić Pub direktno
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.