Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Iskustva korisnika
Taxi "RESAD" Jablanica - iskustva i recenzije
Podijelite prvi dojam
Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će ocijeniti Taxi "RESAD" Jablanica i tako pomoći drugima pri odluci.
Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahtijeva otvaranje računa i oduzet će vam svega minutu ili dvije.
Video recenzije
Tekstualne recenzije
Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?
Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?
Zvučne recenzije
O tvrtki
Taxi "RESAD" vrši usluge prijevoza putnika i roba širom Bosne i Hercegovine kao i regiona. Profesionalno, povoljno i sigurno stizete na bilo koju adresu.
Informacije
- Tvrtka
- Taxi "RESAD" Jablanica
- Adresa
- Trg Alije Izetbegovica bb, 88420 Jablanica, BA
- Kategorija
- Vozila i Prijevoz
- Potkategorija
- Taksi
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Slične tvrtke i usluge
3 prijedloga na temelju kategorije i profila.
Česta pitanja (FAQ) za Taxi "RESAD" Jablanica , Jablanica, BA
Gdje se nalazi Taxi "RESAD" Jablanica ?
Taxi "RESAD" Jablanica se nalazi na adresi Trg Alije Izetbegovica bb, 88420 Jablanica.
Koja je službena web stranica Taxi "RESAD" Jablanica ?
Službena web stranica je: kupci.com.
U kojoj kategoriji posluje Taxi "RESAD" Jablanica ?
Taxi "RESAD" Jablanica posluje u kategoriji Taksi.
Kako ostaviti recenziju za Taxi "RESAD" Jablanica ?
Na ovoj stranici odaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.
Kako poslati upit za Taxi "RESAD" Jablanica ?
Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Taxi "RESAD" Jablanica preko Kupci.com.
Imate pitanja?
Kontaktirajte Taxi "RESAD" Jablanica direktno
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.