Kupci Logo

Studio Jelena Popović Architect

Prnjavor, BA

Kategorija · Građevina

0.0·0 recenzija

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Iskustva korisnika

Studio Jelena Popović Architect - iskustva i recenzije

Podijelite prvi dojam

Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će ocijeniti Studio Jelena Popović Architect i tako pomoći drugima pri odluci.

Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahtijeva otvaranje računa i oduzet će vam svega minutu ili dvije.

Video recenzije

Tekstualne recenzije

Thumbs image

Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?

Zvučne recenzije

O tvrtki

Studio Jelena Popović Architect pruža usluge arhitektonskog projektovanja i dizajna prostora.

Informacije

Tvrtka
Studio Jelena Popović Architect
Adresa
Trg srpskih boraca, 78430 Prnjavor, BA
Kategorija
Građevina
Potkategorija
Arhitekt
Key and lock image

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Česta pitanja (FAQ) za Studio Jelena Popović Architect, Prnjavor, BA

Gdje se nalazi Studio Jelena Popović Architect?

Studio Jelena Popović Architect se nalazi na adresi Trg srpskih boraca, 78430 Prnjavor.

U kojoj kategoriji posluje Studio Jelena Popović Architect?

Studio Jelena Popović Architect posluje u kategoriji Arhitekt.

Kako ostaviti recenziju za Studio Jelena Popović Architect?

Na ovoj stranici odaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.

Kako poslati upit za Studio Jelena Popović Architect?

Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Studio Jelena Popović Architect preko Kupci.com.

Imate pitanja?

Kontaktirajte Studio Jelena Popović Architect direktno

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.