Svracamo svake godine, ali jucer smo se razočarali. Naručili smo kilogram jagnjetine a dobili smo tri komada mesa na ovalu!!! Strasno nije bilo ni 800 grama, ali nekako bi proslo da je bilo lepo iseceno i da nije podgreva o pa je postalo tamno smedje, zilavo, prepečenog jednom rečju nula. Konobarica je , videvši da nismo zadovoljni sama zamenila i donela podgrejane kozurice i rebarca! Sramota. Morali smo da stanemo u Konjicu da bi ručali jer smo ostali gladni za plaćeni račun od 90,50 maraka! Nikada više ni mi ni naši prijatelji kod Vas!
Svracamo svake godine, ali jucer smo se razočarali. Naručili smo kilogram jagnjetine a dobili smo tri komada mesa na ovalu!!! Strasno nije bilo ni 800 grama, ali nekako bi proslo da je bilo lepo iseceno i da nije podgreva o pa je postalo tamno smedje, zilavo, prepečenog jednom rečju nula. Konobarica je , videvši da nismo zadovoljni sama zamenila i donela podgrejane kozurice i rebarca! Sramota. Morali smo da stanemo u Konjicu da bi ručali jer smo ostali gladni za plaćeni račun od 90,50 maraka! Nikada više ni mi ni naši prijatelji kod Vas!



