
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Iskustva korisnika
Rasel Bioclinic - iskustva i recenzije
Podijelite prvi dojam
Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će ocijeniti Rasel Bioclinic i tako pomoći drugima pri odluci.
Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahtijeva otvaranje računa i oduzet će vam svega minutu ili dvije.
Video recenzije
Tekstualne recenzije
Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?
Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?
Zvučne recenzije
O tvrtki
Rasel Bioclinic d.o.o Sarajevo je bosanskohercegovačka kompanija koja posluje već 20 godina. Tvrtka koja vjerno predstavlja brend Bioclinica i njihov program dijetetskih pripravaka. Danas proizvode Bioclinice možete pronaći u gotovo svim ljekarnama. Uvijek uz naše drage kupce, Bioclinica proizvodi, proizvodi na prirodnoj bazi.
Informacije
- Tvrtka
- Rasel Bioclinic
- Adresa
- Nedima Filipovića 10, 71000 Sarajevo, BA
- Kategorija
- Zdravstvo i Medicina
- Potkategorija
- Farmacija
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Slične tvrtke i usluge
10 prijedloga na temelju kategorije i profila.
Česta pitanja (FAQ) za Rasel Bioclinic, Sarajevo, BA
Gdje se nalazi Rasel Bioclinic?
Rasel Bioclinic se nalazi na adresi Nedima Filipovića 10, 71000 Sarajevo.
Koja je službena web stranica Rasel Bioclinic?
Službena web stranica je: https://bioclinica.ba.
U kojoj kategoriji posluje Rasel Bioclinic?
Rasel Bioclinic posluje u kategoriji Farmacija.
Kako ostaviti recenziju za Rasel Bioclinic?
Na ovoj stranici odaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.
Kako poslati upit za Rasel Bioclinic?
Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Rasel Bioclinic preko Kupci.com.
Imate pitanja?
Kontaktirajte Rasel Bioclinic direktno
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.









