
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Iskustva korisnika
Pizzeria MOZAIK - iskustva i recenzije
Podijelite prvi dojam
Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će ocijeniti Pizzeria MOZAIK i tako pomoći drugima pri odluci.
Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahtijeva otvaranje računa i oduzet će vam svega minutu ili dvije.
Video recenzije
Tekstualne recenzije
Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?
Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?
Zvučne recenzije
O tvrtki
Mozaik je prepoznatljiv lanac restorana i mini objekata brze hrane u Tuzli, koji posluje na nekoliko atraktivnih lokacija širom grada. Mjesto za sve koji traže ukusan i brzo pripremljen obrok po pristupačnim cijenama.
Informacije
- Tvrtka
- Pizzeria MOZAIK
- Adresa
- Trgovačka 4, 75000 Tuzla, BA
- Kategorija
- Ugostiteljstvo
- Potkategorija
- Pizzeria
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Slične tvrtke i usluge
8 prijedloga na temelju kategorije i profila.
Česta pitanja (FAQ) za Pizzeria MOZAIK, Tuzla, BA
Gdje se nalazi Pizzeria MOZAIK?
Pizzeria MOZAIK se nalazi na adresi Trgovačka 4, 75000 Tuzla.
Koja je službena web stranica Pizzeria MOZAIK?
Službena web stranica je: https://www.facebook.com/pizzeriamozaik/.
U kojoj kategoriji posluje Pizzeria MOZAIK?
Pizzeria MOZAIK posluje u kategoriji Pizzeria.
Kako ostaviti recenziju za Pizzeria MOZAIK?
Na ovoj stranici odaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.
Kako poslati upit za Pizzeria MOZAIK?
Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Pizzeria MOZAIK preko Kupci.com.
Imate pitanja?
Kontaktirajte Pizzeria MOZAIK direktno
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.






