Kupci Logo

OK Optic d.o.o.

Trebinje, BA

Kategorija · Zdravstvo i Medicina

0.0·0 recenzija

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Iskustva korisnika

OK Optic d.o.o. - iskustva i recenzije

Podijelite prvi dojam

Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će ocijeniti OK Optic d.o.o. i tako pomoći drugima pri odluci.

Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahtijeva otvaranje računa i oduzet će vam svega minutu ili dvije.

Video recenzije

Tekstualne recenzije

Thumbs image

Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?

Zvučne recenzije

O tvrtki

OK-OPTIC d.o.o. specijalizuje se za trgovinu optičkim pomagalima. U poslovnici se nudi širok izbor dioptrijskih okvira, visokokvalitetnih sočiva i drugih optičkih proizvoda. Njihove usluge uključuju stručne savjete i prilagodbu proizvoda potrebama kupaca.

Informacije

Tvrtka
OK Optic d.o.o.
Adresa
Beogradska 15, 89101 Trebinje, BA
Potkategorija
Optika
Key and lock image

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Česta pitanja (FAQ) za OK Optic d.o.o., Trebinje, BA

Gdje se nalazi OK Optic d.o.o.?

OK Optic d.o.o. se nalazi na adresi Beogradska 15, 89101 Trebinje.

Koja je službena web stranica OK Optic d.o.o.?

Službena web stranica je: -.

U kojoj kategoriji posluje OK Optic d.o.o.?

OK Optic d.o.o. posluje u kategoriji Optika.

Kako ostaviti recenziju za OK Optic d.o.o.?

Na ovoj stranici odaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.

Kako poslati upit za OK Optic d.o.o.?

Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže OK Optic d.o.o. preko Kupci.com.

Imate pitanja?

Kontaktirajte OK Optic d.o.o. direktno

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.