Nazalost, citajuci online komentare drugih klijenata uputila sam se u ovaj salon, prvi i zadnji put. Farbanje izrastka i promjenu boje su mi naplatili 300km. Nisam provjerila cjenovnik, tako da me je cijena sokirala! Toliko sam bila nezadovoljna sa uradjenim da sam jedva cekala da izadjem. Mislila sam da ce mi uslugu poruziti neko iskusan ali nazalost bila je to vrlo mlada i neiskusna frizerka koja nije ni shvatila sta sam trazila. Ocekivala sam da cu izaci iz tog salona kao osoba sa reklame a izasla sam upropastene kose i izgleda. Ovo je moje nazalost jako negativno iskustvo. Cijena nimalo nije srazmjerna njihovom radu, zato smatram da su svi pozitivni komentari obicna laz i zelim da se to zna.
Nazalost, citajuci online komentare drugih klijenata uputila sam se u ovaj salon, prvi i zadnji put. Farbanje izrastka i promjenu boje su mi naplatili 300km. Nisam provjerila cjenovnik, tako da me je cijena sokirala! Toliko sam bila nezadovoljna sa uradjenim da sam jedva cekala da izadjem. Mislila sam da ce mi uslugu poruziti neko iskusan ali nazalost bila je to vrlo mlada i neiskusna frizerka koja nije ni shvatila sta sam trazila. Ocekivala sam da cu izaci iz tog salona kao osoba sa reklame a izasla sam upropastene kose i izgleda. Ovo je moje nazalost jako negativno iskustvo. Cijena nimalo nije srazmjerna njihovom radu, zato smatram da su svi pozitivni komentari obicna laz i zelim da se to zna.










