Kupci Logo

Mali Princ Catering Sarajevo

Sarajevo, BA

Kategorija · Ugostiteljstvo

0.0·0 recenzija

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Iskustva korisnika

Mali Princ Catering Sarajevo - iskustva i recenzije

Podijelite prvi dojam

Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će ocijeniti Mali Princ Catering Sarajevo i tako pomoći drugima pri odluci.

Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahtijeva otvaranje računa i oduzet će vam svega minutu ili dvije.

Video recenzije

Tekstualne recenzije

Thumbs image

Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?

Zvučne recenzije

O tvrtki

Mali Princ Catering Sarajevo nudi pripremu i dostavu hrane za svečane prilike.

Informacije

Tvrtka
Mali Princ Catering Sarajevo
Adresa
Zmaja od Bosne 82, 71000 Sarajevo, BA
Kategorija
Ugostiteljstvo
Potkategorija
Catering
Key and lock image

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Česta pitanja (FAQ) za Mali Princ Catering Sarajevo, Sarajevo, BA

Gdje se nalazi Mali Princ Catering Sarajevo?

Mali Princ Catering Sarajevo se nalazi na adresi Zmaja od Bosne 82, 71000 Sarajevo.

U kojoj kategoriji posluje Mali Princ Catering Sarajevo?

Mali Princ Catering Sarajevo posluje u kategoriji Catering.

Kako ostaviti recenziju za Mali Princ Catering Sarajevo?

Na ovoj stranici odaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.

Kako poslati upit za Mali Princ Catering Sarajevo?

Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Mali Princ Catering Sarajevo preko Kupci.com.

Imate pitanja?

Kontaktirajte Mali Princ Catering Sarajevo direktno

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.