Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Iskustva korisnika
LUKOVIĆ-TRADE - iskustva i recenzije
Podijelite prvi dojam
Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će ocijeniti LUKOVIĆ-TRADE i tako pomoći drugima pri odluci.
Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahtijeva otvaranje računa i oduzet će vam svega minutu ili dvije.
Video recenzije
Tekstualne recenzije
Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?
Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?
Zvučne recenzije
O tvrtki
Luković - TRADE d.o.o. LUKOVIĆ-TRADE d.o.o je firma koja se bavi prodajom i uslugom transporta vozila iz EU.
Informacije
- Tvrtka
- LUKOVIĆ-TRADE
- Adresa
- Divljak bb, 72250 Vitez, BA
- Kategorija
- Vozila i Prijevoz
- Potkategorija
- Auto kuća
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Slične tvrtke i usluge
6 prijedloga na temelju kategorije i profila.
Česta pitanja (FAQ) za LUKOVIĆ-TRADE, Vitez, BA
Gdje se nalazi LUKOVIĆ-TRADE?
LUKOVIĆ-TRADE se nalazi na adresi Divljak bb, 72250 Vitez.
Koja je službena web stranica LUKOVIĆ-TRADE?
Službena web stranica je: https://www.facebook.com/LukovicTrade/.
U kojoj kategoriji posluje LUKOVIĆ-TRADE?
LUKOVIĆ-TRADE posluje u kategoriji Auto kuća.
Kako ostaviti recenziju za LUKOVIĆ-TRADE?
Na ovoj stranici odaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.
Kako poslati upit za LUKOVIĆ-TRADE?
Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže LUKOVIĆ-TRADE preko Kupci.com.
Imate pitanja?
Kontaktirajte LUKOVIĆ-TRADE direktno
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.




