Kupci Logo
Klinika Conexa Logo

Klinika Conexa

Banja Luka, BA

Kategorija · Zdravstvo i Medicina

0.0·0 recenzija

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Iskustva korisnika

Klinika Conexa - iskustva i recenzije

Podijelite prvi dojam

Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će ocijeniti Klinika Conexa i tako pomoći drugima pri odluci.

Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahtijeva otvaranje računa i oduzet će vam svega minutu ili dvije.

Video recenzije

Tekstualne recenzije

Thumbs image

Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?

Zvučne recenzije

O tvrtki

Klinika za plastičnu hirurgiju, antiaging i estetsku medicinu

Informacije

Tvrtka
Klinika Conexa
Adresa
Kninska 5, 78000 Banja Luka, BA
Potkategorija
Estetska medicina
Key and lock image

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Česta pitanja (FAQ) za Klinika Conexa, Banja Luka, BA

Gdje se nalazi Klinika Conexa?

Klinika Conexa se nalazi na adresi Kninska 5, 78000 Banja Luka.

Koja je službena web stranica Klinika Conexa?

Službena web stranica je: https://conexa.ba/.

U kojoj kategoriji posluje Klinika Conexa?

Klinika Conexa posluje u kategoriji Estetska medicina.

Kako ostaviti recenziju za Klinika Conexa?

Na ovoj stranici odaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.

Kako poslati upit za Klinika Conexa?

Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Klinika Conexa preko Kupci.com.

Imate pitanja?

Kontaktirajte Klinika Conexa direktno

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.