Kupci Logo

In Pest D O O

Livno, BA

Kategorija · Usluge

0.0·0 recenzija

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Iskustva korisnika

In Pest D O O - iskustva i recenzije

Podijelite prvi dojam

Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će ocijeniti In Pest D O O i tako pomoći drugima pri odluci.

Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahtijeva otvaranje računa i oduzet će vam svega minutu ili dvije.

Video recenzije

Tekstualne recenzije

Thumbs image

Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?

Zvučne recenzije

O tvrtki

In Pest d.o.o. specijalizovan je za usluge čišćenja, dezinfekcije i kontrole štetočina.

Informacije

Tvrtka
In Pest D O O
Adresa
Gorička 26, 80101 Livno, BA
Kategorija
Usluge
Potkategorija
Usluge čišćenja
Key and lock image

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Česta pitanja (FAQ) za In Pest D O O, Livno, BA

Gdje se nalazi In Pest D O O?

In Pest D O O se nalazi na adresi Gorička 26, 80101 Livno.

U kojoj kategoriji posluje In Pest D O O?

In Pest D O O posluje u kategoriji Usluge čišćenja.

Kako ostaviti recenziju za In Pest D O O?

Na ovoj stranici odaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.

Kako poslati upit za In Pest D O O?

Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže In Pest D O O preko Kupci.com.

Imate pitanja?

Kontaktirajte In Pest D O O direktno

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.