Kupci Logo
Flik Doboj Logo

Flik Doboj

Doboj, BA

Kategorija · Usluge

0.0·0 recenzija

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Iskustva korisnika

Flik Doboj - iskustva i recenzije

Podijelite prvi dojam

Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će ocijeniti Flik Doboj i tako pomoći drugima pri odluci.

Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahtijeva otvaranje računa i oduzet će vam svega minutu ili dvije.

Video recenzije

Tekstualne recenzije

Thumbs image

Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?

Zvučne recenzije

O tvrtki

Sve usluge profesionalnog čišćenja - stambeni objekti, poslovni prostori, građevinski radovi, zelene površine.

Informacije

Tvrtka
Flik Doboj
Adresa
Nikole Pašića BB, 74000 Doboj, BA
Kategorija
Usluge
Potkategorija
Usluge čišćenja
Key and lock image

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Česta pitanja (FAQ) za Flik Doboj, Doboj, BA

Gdje se nalazi Flik Doboj?

Flik Doboj se nalazi na adresi Nikole Pašića BB, 74000 Doboj.

Koja je službena web stranica Flik Doboj?

Službena web stranica je: https://flik.ba/.

U kojoj kategoriji posluje Flik Doboj?

Flik Doboj posluje u kategoriji Usluge čišćenja.

Kako ostaviti recenziju za Flik Doboj?

Na ovoj stranici odaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.

Kako poslati upit za Flik Doboj?

Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Flik Doboj preko Kupci.com.

Imate pitanja?

Kontaktirajte Flik Doboj direktno

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.