Dešava mi se prvi put da kasnim, zbog privatnih problema, zovu me, prijete mi na telefon, ne prestave se, spuštaju slušalice, kamate su uzasne, dotična Dragana koja je bila divna fina i krasna prva 4 puta kada sam posudio novac i isplatio u roku mi je bez problema odgovarala, sada ne odgovara na poruke, nemaju razumijevanja, moja greška pa se desila takva situacija, a njihova neprofesionalnost i katastrofalna usluga. LP kad isplatim dug nećemo više nikad poslovat'
Dešava mi se prvi put da kasnim, zbog privatnih problema, zovu me, prijete mi na telefon, ne prestave se, spuštaju slušalice, kamate su uzasne, dotična Dragana koja je bila divna fina i krasna prva 4 puta kada sam posudio novac i isplatio u roku mi je bez problema odgovarala, sada ne odgovara na poruke, nemaju razumijevanja, moja greška pa se desila takva situacija, a njihova neprofesionalnost i katastrofalna usluga. LP kad isplatim dug nećemo više nikad poslovat'