Sve pohvale kuharu na izvanredno pripremljenim i ukusnim jelima te ljubaznom i profesionalnom osoblju. Od prvog do zadnjeg trenutka osjećali smo se dobrodošli. Prezadovoljni smo i rado ćemo se vratiti!
Sve pohvale kuharu na izvanredno pripremljenim i ukusnim jelima te ljubaznom i profesionalnom osoblju. Od prvog do zadnjeg trenutka osjećali smo se dobrodošli. Prezadovoljni smo i rado ćemo se vratiti!







