Kupci Logo
CineStar Sarajevo Logo

CineStar Sarajevo

Sarajevo, BA

Kategorija · Zabava

0.0·0 recenzija

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Iskustva korisnika

CineStar Sarajevo - iskustva i recenzije

Podijelite prvi dojam

Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će ocijeniti CineStar Sarajevo i tako pomoći drugima pri odluci.

Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahtijeva otvaranje računa i oduzet će vam svega minutu ili dvije.

Video recenzije

Tekstualne recenzije

Thumbs image

Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?

Zvučne recenzije

O tvrtki

Kino u Sarajevu. Trenutno brojimo 7 multipleksa u Bosni i Hercegovini, ali razvijamo i nove projekte.

Informacije

Tvrtka
CineStar Sarajevo
Adresa
Dzemala Bijedica 160, 71000 Sarajevo, BA
Kategorija
Zabava
Potkategorija
Kino
Key and lock image

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Česta pitanja (FAQ) za CineStar Sarajevo, Sarajevo, BA

Gdje se nalazi CineStar Sarajevo?

CineStar Sarajevo se nalazi na adresi Dzemala Bijedica 160, 71000 Sarajevo.

Koja je službena web stranica CineStar Sarajevo?

Službena web stranica je: https://cinestarcinemas.ba/.

U kojoj kategoriji posluje CineStar Sarajevo?

CineStar Sarajevo posluje u kategoriji Kino.

Kako ostaviti recenziju za CineStar Sarajevo?

Na ovoj stranici odaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.

Kako poslati upit za CineStar Sarajevo?

Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže CineStar Sarajevo preko Kupci.com.

Imate pitanja?

Kontaktirajte CineStar Sarajevo direktno

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.