Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Iskustva korisnika
Caffe Pizzeria Adin - iskustva i recenzije
Podijelite prvi dojam
Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će ocijeniti Caffe Pizzeria Adin i tako pomoći drugima pri odluci.
Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahtijeva otvaranje računa i oduzet će vam svega minutu ili dvije.
Video recenzije
Tekstualne recenzije
Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?
Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?
Zvučne recenzije
O tvrtki
Caffe Pizzeria Adin je ugostiteljski objekat smješten u Konjicu koji nudi pizzu i druge jelo iz kafića.
Informacije
- Tvrtka
- Caffe Pizzeria Adin
- Adresa
- Kolonija 22, 88400 Konjic, BA
- Kategorija
- Ugostiteljstvo
- Potkategorija
- Pizzeria
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Slične tvrtke i usluge
7 prijedloga na temelju kategorije i profila.
Česta pitanja (FAQ) za Caffe Pizzeria Adin, Konjic, BA
Gdje se nalazi Caffe Pizzeria Adin?
Caffe Pizzeria Adin se nalazi na adresi Kolonija 22, 88400 Konjic.
U kojoj kategoriji posluje Caffe Pizzeria Adin?
Caffe Pizzeria Adin posluje u kategoriji Pizzeria.
Kako ostaviti recenziju za Caffe Pizzeria Adin?
Na ovoj stranici odaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.
Kako poslati upit za Caffe Pizzeria Adin?
Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Caffe Pizzeria Adin preko Kupci.com.
Imate pitanja?
Kontaktirajte Caffe Pizzeria Adin direktno
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
