Sa prijateljicama sam svratila do Burger Kinga i nisam nešto oduševljena. Radnici su korektni i hrana je okej, ali je šefica(kratko ošišana,posjeduje tetovaže)bila baš neprofesionalna prema radnicima u kuhinji. Napravila je neugodnu situaciju koju smo i mi primijetile. Mislim da bi trebala malo normalnije komunicirati s radnicima, pogotovo kada smo i mi primijetile da se istresa na njima.
Sa prijateljicama sam svratila do Burger Kinga i nisam nešto oduševljena. Radnici su korektni i hrana je okej, ali je šefica(kratko ošišana,posjeduje tetovaže)bila baš neprofesionalna prema radnicima u kuhinji. Napravila je neugodnu situaciju koju smo i mi primijetile. Mislim da bi trebala malo normalnije komunicirati s radnicima, pogotovo kada smo i mi primijetile da se istresa na njima.











