Kupci Logo
Bilećki kamen Logo

Bilećki kamen

Bileća, BA

Kategorija · Građevina

0.0·0 recenzija

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Iskustva korisnika

Bilećki kamen - iskustva i recenzije

Podijelite prvi dojam

Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će ocijeniti Bilećki kamen i tako pomoći drugima pri odluci.

Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahtijeva otvaranje računa i oduzet će vam svega minutu ili dvije.

Video recenzije

Tekstualne recenzije

Thumbs image

Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?

Zvučne recenzije

O tvrtki

Naša radionica osnovana je 1982. godine čija je osnovna djelatnost obrada i prodaja bilećkog kamena. Dugogodišnje iskustvo te specijalizacija u sektoru obrade kamena dovela je do toga da bilećki kamen postane sredstvo česte upotrebe u građevini kako u primarskim tako i u planinskim predjelima gdje se istakao sa izrazitim kvalitetom i dekorativnim vrijednostima. Nastao kao spoj hercegovačke ljute prirode i vještih ruku neimara bilećki kamen krasi mnoga lijepa zdanja duž Jadranske obale a našao je svoje mjesto u arhitekturi i u nekim zemljama EU. Stalnim ulaganjem u razvoj tehnologije te u ljudske potencijale dobili smo kamen prepoznatljiv po kvalitetu i estetici i sa njime takvim nastavljamo prodor kako na naše tako na inostrano tržište. mnoge druge varijante.

Informacije

Tvrtka
Bilećki kamen
Adresa
Sitnička 3, 89230 Bileća, BA
Kategorija
Građevina
Potkategorija
Obrada materijala
Key and lock image

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Česta pitanja (FAQ) za Bilećki kamen, Bileća, BA

Gdje se nalazi Bilećki kamen?

Bilećki kamen se nalazi na adresi Sitnička 3, 89230 Bileća.

Koja je službena web stranica Bilećki kamen?

Službena web stranica je: https://bilecki-kamen.com/.

U kojoj kategoriji posluje Bilećki kamen?

Bilećki kamen posluje u kategoriji Obrada materijala.

Kako ostaviti recenziju za Bilećki kamen?

Na ovoj stranici odaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.

Kako poslati upit za Bilećki kamen?

Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Bilećki kamen preko Kupci.com.

Imate pitanja?

Kontaktirajte Bilećki kamen direktno

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.