Kupci Logo
Bawariamed doo Logo

Bawariamed doo

Banja Luka, BA

Kategorija · Zdravstvo i Medicina

5.0·4 recenzije

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Sažetak

5.0

4 ocjena

  • 5
    4
  • 4
    0
  • 3
    0
  • 2
    0
  • 1
    0

Iskustva korisnika

Bawariamed doo - iskustva i recenzije

Saznajte što drugi ljudi misle o kvaliteti usluge i proizvodima prije nego što donesete odluku. Ovdje možete pročitati stvarna iskustva iz prve ruke koja vam pomažu da lakše odaberete ono što vam stvarno odgovara.

Video recenzije

Tekstualne recenzije

Tihomir Puce

5.0

Sve pohvale, vrhunski profesionalci u svom poslu.

Odobrena recenzijaBez priloga

Maja Milak

5.0

Sve pohvale za ljubazno i educirano osoblje o proizvodima. Jako ljubazni i susretljivi. Kupila sam tlakomjer koji je jako kvalitetan. Sve preporuke

Odobrena recenzijaBez priloga

Sofija Spajić

5.0

Sehr gute und zuverläsige Geschäftspartner. Bravo

Odobrena recenzijaBez priloga
Thumbs image

Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?

Božidar Gligorić

5.0

Odličan izbor raznih medecinskih aparata kućne i profesionalne namjene, jako susretljivo i odzivno osoblje spremni da pomognu Vašim zahtjevima u svakom trenutku!

Odobrena recenzijaBez priloga

Zvučne recenzije

O tvrtki

Bawariamed doo je jedna od vodećih kompanija u Bosni i Hercegovini koja se bavi proizvodnjom medicinskih sredstava, prodajom, servisom i održavanjem medicinskih aparata i potrošnog medicinskog materijala.

Informacije

Tvrtka
Bawariamed doo
Adresa
Jovana Bijelića 19a, 78000 Banja Luka, BA
Potkategorija
Medicinska oprema
Key and lock image

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Česta pitanja (FAQ) za Bawariamed doo, Banja Luka, BA

Gdje se nalazi Bawariamed doo?

Bawariamed doo se nalazi na adresi Jovana Bijelića 19a, 78000 Banja Luka.

Koja je službena web stranica Bawariamed doo?

Službena web stranica je: http://www.bawariamed.net/.

U kojoj kategoriji posluje Bawariamed doo?

Bawariamed doo posluje u kategoriji Medicinska oprema.

Kako ostaviti recenziju za Bawariamed doo?

Na ovoj stranici odaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.

Kako poslati upit za Bawariamed doo?

Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Bawariamed doo preko Kupci.com.

Imate pitanja?

Kontaktirajte Bawariamed doo direktno

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.