Ugodan ambijent, dosta mjesta za parkiranje, wc čist i uredan, odvojeni stolovi, ne bulje vam u tanjur...
Jeli smo hercegovačku tavu (krumpir dobar, premalo povrća, meso je mekano, ali nedostaje sočnosti, teletina i svinjetina nisu se sprijateljile.
Lovački odrezak je razočarao. To je ustvari bečka šnicla prelivena istim bijelim dresingom kao i šopska salata osim što su gljive ubačene unutra. Malo je jače spohano, nije zagorilo, ali je dosta tamno.
Osoblje jako ljubazno, za svaku pohvalu!
Ugodan ambijent, dosta mjesta za parkiranje, wc čist i uredan, odvojeni stolovi, ne bulje vam u tanjur...
Jeli smo hercegovačku tavu (krumpir dobar, premalo povrća, meso je mekano, ali nedostaje sočnosti, teletina i svinjetina nisu se sprijateljile.
Lovački odrezak je razočarao. To je ustvari bečka šnicla prelivena istim bijelim dresingom kao i šopska salata osim što su gljive ubačene unutra. Malo je jače spohano, nije zagorilo, ali je dosta tamno.
Osoblje jako ljubazno, za svaku pohvalu!