Kupci Logo

The Old Terrace

Split, HR

Kategorija · Ugostiteljstvo

0.0·0 recenzija

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Iskustva korisnika

The Old Terrace - iskustva i recenzije

Podijelite prvi dojam

Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će ocijeniti The Old Terrace i tako pomoći drugima pri odluci.

Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahtijeva otvaranje računa i oduzet će vam svega minutu ili dvije.

Video recenzije

Tekstualne recenzije

Thumbs image

Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?

Zvučne recenzije

O tvrtki

The Old Terrace nudi restoransku ponudu u ugodnom ambijentu.

Informacije

Tvrtka
The Old Terrace
Adresa
Solurat ul. 12, 21000 Split, HR
Kategorija
Ugostiteljstvo
Potkategorija
Restoran
Key and lock image

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Slične tvrtke i usluge

10 prijedloga na temelju kategorije i profila.

Restoran Morei Logo

Restoran Morei

Split, HR

5.0(94)
Restoran Adriatic Logo

Restoran Adriatic

Split, HR

5.0(97)
Restaurant Krug Logo

Restaurant Krug

Split, HR

5.0(100)
Missy B. Bistro Logo

Missy B. Bistro

Split, HR

5.0(95)
Restoran Gusar Logo

Restoran Gusar

Split, HR

5.0(94)
Downtown Grill Split steak & seafood Logo

Downtown Grill Split steak & seafood

Split, HR

5.0(92)
Lafido Logo

Lafido

Split, HR

5.0(92)
Cicibela food and wine bar (SPLIT) Logo

Cicibela food and wine bar (SPLIT)

Split, HR

5.0(99)
Theatrum Bar & Food Logo

Theatrum Bar & Food

Split, HR

5.0(95)
Soul Kitchen Logo

Soul Kitchen

Split, HR

5.0(98)

Česta pitanja (FAQ) za The Old Terrace, Split, HR

Gdje se nalazi The Old Terrace?

The Old Terrace se nalazi na adresi Solurat ul. 12, 21000 Split.

U kojoj kategoriji posluje The Old Terrace?

The Old Terrace posluje u kategoriji Restoran.

Kako ostaviti recenziju za The Old Terrace?

Na ovoj stranici odaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.

Kako poslati upit za The Old Terrace?

Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže The Old Terrace preko Kupci.com.

Imate pitanja?

Kontaktirajte The Old Terrace direktno

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.