Kupci Logo

Stari Mlin - Klet

Ivanić-Grad, HR

Kategorija · Ugostiteljstvo

0.0·0 recenzija

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Iskustva korisnika

Stari Mlin - Klet - iskustva i recenzije

Podijelite prvi dojam

Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će ocijeniti Stari Mlin - Klet i tako pomoći drugima pri odluci.

Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahtijeva otvaranje računa i oduzet će vam svega minutu ili dvije.

Video recenzije

Tekstualne recenzije

Thumbs image

Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?

Zvučne recenzije

O tvrtki

Restoran sa sjedištem u Ivanić-Gradu.

Informacije

Tvrtka
Stari Mlin - Klet
Adresa
Vinogradska ul. odv. VIII 21, 10312 Ivanić-Grad, HR
Kategorija
Ugostiteljstvo
Potkategorija
Restoran
Key and lock image

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Česta pitanja (FAQ) za Stari Mlin - Klet, Ivanić-Grad, HR

Gdje se nalazi Stari Mlin - Klet?

Stari Mlin - Klet se nalazi na adresi Vinogradska ul. odv. VIII 21, 10312 Ivanić-Grad.

Koja je službena web stranica Stari Mlin - Klet?

Službena web stranica je: https://starimlin-klet.com.hr/.

U kojoj kategoriji posluje Stari Mlin - Klet?

Stari Mlin - Klet posluje u kategoriji Restoran.

Kako ostaviti recenziju za Stari Mlin - Klet?

Na ovoj stranici odaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.

Kako poslati upit za Stari Mlin - Klet?

Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Stari Mlin - Klet preko Kupci.com.

Imate pitanja?

Kontaktirajte Stari Mlin - Klet direktno

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.