Kupci Logo

Senka bar

Beograd, RS

Kategorija · Ugostiteljstvo

5.0·6 recenzija

Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Pregled

5.0

6 ocena

  • 5
    6
  • 4
    0
  • 3
    0
  • 2
    0
  • 1
    0

Iskustva korisnika

Senka bar - iskustva i recenzije

Saznajte šta drugi ljudi misle o kvalitetu usluge i proizvodima pre nego što donesete odluku. Ovde možete pročitati stvarna iskustva iz prve ruke koja vam pomažu da lakše odaberete ono što vam stvarno odgovara.

Video recenzije

Tekstualne recenzije

Jelena L.

5.0

Osoblje je ljubazno, a kafa najbolja !!

Odobrena recenzijaBez priloga

Vujica Z.

5.0

Vrlo lep i prijatan restoran.

Odobrena recenzijaBez priloga

O M

5.0

Ponovo dolazim u Senka bar zbog kvalitetne kafe. Pohvala i za to što postoji mogućnost izbora zdravog doručka

Odobrena recenzijaBez priloga
Thumbs image

Imate li iskustva sa ovom firmom ili uslugom?

M P

5.0

Lep kafić, prijatna i opuštena atmosfera! Momci su super, to je to! 10+

Odobrena recenzijaBez priloga

Srdjan V.

5.0

Prijatan i tih lokal... kafa je vrhunska... osoblje ljubazno

Odobrena recenzijaBez priloga

Saša B.

5.0

Devojka koja nas je uslužila bila je vrlo ljubazna! Topla čokolada je odlična, baš onakva kakva treba da bude :)

Odobrena recenzijaBez priloga

Zvučne recenzije

O firmi

Bar i kafić u Beogradu sa ponudom napitaka.

Informacije

Firma
Senka bar
Adresa
Maslacak / Ljubicica, Zgrada, Jurija Gagarina 14G, 11070 Beograd, RS
Kategorija
Ugostiteljstvo
Potkategorija
Kafić
Key and lock image

Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Slične firme i usluge

10 predloga na osnovu kategorije i profila.

Uptown Bar

Beograd, RS

5.0(8)

Barijera

Beograd, RS

5.0(8)

Willow Coffee Shop Vraćar

Beograd, RS

5.0(8)

Tikki Galerija Bar

Beograd, RS

5.0(8)

Caffe Lux-vs Beograd

Beograd, RS

5.0(8)
Cafeteria Battery Logo

Cafeteria Battery

Beograd, RS

5.0(8)

LUMI - Specialty Coffee

Beograd, RS

5.0(8)

Coffee place

Beograd, RS

5.0(8)

Gagarin Cafe

Beograd, RS

5.0(7)

Pržionica/kafeterija Lokal

Beograd, RS

5.0(7)

Česta pitanja (FAQ) za Senka bar, Beograd, RS

Gde se nalazi Senka bar?

Senka bar se nalazi na adresi Maslacak / Ljubicica, Zgrada, Jurija Gagarina 14G, 11070 Beograd.

U kojoj kategoriji posluje Senka bar?

Senka bar posluje u kategoriji Kafić.

Kako ostaviti recenziju za Senka bar?

Na ovoj stranici izaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.

Kako poslati upit za Senka bar?

Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Senka bar preko Kupci.com.

Imate pitanja?

Kontaktirajte Senka bar direktno

Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.