Da li je ovo vaša firma ili usluga?
Iskustva korisnika
Recenzije: Tikki Galerija Bar
Podelite prvi dojam
Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će oceniti Tikki Galerija Bar i tako pomoći drugima pri odluci.
Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahteva otvaranje naloga i oduzeće vam svega minut ili dva.
Video recenzije
Tekstualne recenzije
Imate li iskustva sa ovom firmom ili uslugom?
Imate li iskustva sa ovom firmom ili uslugom?
Zvučne recenzije
O firmi
Galerija bar u Beogradu koja nudi piće i kulinarsku ponudu.
Informacije
- Firma
- Tikki Galerija Bar
- Adresa
- Radoslava Grujića 3, 11000 Beograd, RS
- Kategorija
- Ugostiteljstvo
- Potkategorija
- Kafić
Da li je ovo vaša firma ili usluga?
Da li je ovo vaša firma ili usluga?
Slične firme i usluge
10 predloga na osnovu kategorije i profila.
Česta pitanja (FAQ) za Tikki Galerija Bar, Beograd, RS
Gde se nalazi Tikki Galerija Bar?
Tikki Galerija Bar se nalazi na adresi Radoslava Grujića 3, 11000 Beograd, RS.
Koja je zvanična web stranica Tikki Galerija Bar?
Zvanična web stranica je: .
Koliko recenzija ima Tikki Galerija Bar na kupci.com?
Tikki Galerija Bar trenutno ima 0 recenzija na kupci.com.
Koja je prosečna ocena korisnika za Tikki Galerija Bar?
Prosečna ocena za Tikki Galerija Bar je 0 od 5.
U kojoj kategoriji posluje Tikki Galerija Bar?
Tikki Galerija Bar posluje u kategoriji Kafić.
Imate pitanja?
Kontaktirajte Tikki Galerija Bar direktno
Da li je ovo vaša firma ili usluga?

