Kupci Logo

Pizza San

Beograd, RS

Kategorija · Ugostiteljstvo

0.0·0 recenzija

Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Iskustva korisnika

Pizza San - iskustva i recenzije

Podelite prvi dojam

Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će oceniti Pizza San i tako pomoći drugima pri odluci.

Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahteva otvaranje naloga i oduzeće vam svega minut ili dva.

Video recenzije

Tekstualne recenzije

Thumbs image

Imate li iskustva sa ovom firmom ili uslugom?

Zvučne recenzije

O firmi

Pizzeria u Beogradu specijalizirana za proizvodnju i dostavu pizze.

Informacije

Firma
Pizza San
Adresa
Pilota Mihaila Petrovića 4, 11090 Beograd, RS
Kategorija
Ugostiteljstvo
Potkategorija
Pizzeria
Key and lock image

Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Slične firme i usluge

10 predloga na osnovu kategorije i profila.

Pizzeria Ćoše

Beograd, RS

5.0(8)

Charlie's Pizza Bar

Beograd, RS

5.0(8)
Picerija Al Pacino Logo

Picerija Al Pacino

Beograd, RS

5.0(8)

Pizzeria Milla

Beograd, RS

5.0(8)

Giovanni's Pizzeria

Beograd, RS

5.0(8)

Bosiljak Pizza Napoletana

Beograd, RS

5.0(8)

Pizzeria Cafeteria Italiana

Beograd, RS

5.0(7)

Cactus Pizzeria-Steak House

Beograd, RS

4.9(8)

Pizza Madre

Beograd, RS

4.9(8)

Pizza Fabrika Vraćar

Beograd, RS

4.9(8)

Česta pitanja (FAQ) za Pizza San, Beograd, RS

Gde se nalazi Pizza San?

Pizza San se nalazi na adresi Pilota Mihaila Petrovića 4, 11090 Beograd.

U kojoj kategoriji posluje Pizza San?

Pizza San posluje u kategoriji Pizzeria.

Kako ostaviti recenziju za Pizza San?

Na ovoj stranici izaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.

Kako poslati upit za Pizza San?

Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Pizza San preko Kupci.com.

Imate pitanja?

Kontaktirajte Pizza San direktno

Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.