Kupci Logo

Novi Beograd

Novi Sad, RS

Kategorija · Ugostiteljstvo

0.0·0 recenzija

Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Iskustva korisnika

Novi Beograd - iskustva i recenzije

Podelite prvi dojam

Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će oceniti Novi Beograd i tako pomoći drugima pri odluci.

Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahteva otvaranje naloga i oduzeće vam svega minut ili dva.

Video recenzije

Tekstualne recenzije

Thumbs image

Imate li iskustva sa ovom firmom ili uslugom?

Zvučne recenzije

O firmi

Kafić sa lokacijom u Novom Beogradu.

Informacije

Firma
Novi Beograd
Adresa
Milutina Milankovića, Novi Sad, RS
Kategorija
Ugostiteljstvo
Potkategorija
Kafić
Key and lock image

Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Slične firme i usluge

10 predloga na osnovu kategorije i profila.

La Musica Cafe Bar

Novi Sad, RS

5.0(8)

Amico Caffe

Novi Sad, RS

5.0(8)

Caffè Sauvage

Novi Sad, RS

5.0(8)

Uptown Bar

Novi Sad, RS

5.0(8)

Mingi

Novi Sad, RS

5.0(8)

Tikki Galerija Bar

Novi Sad, RS

5.0(8)

Willow Coffee Shop Vraćar

Novi Sad, RS

5.0(8)

Barijera

Novi Sad, RS

5.0(8)

Koko Loko - Beograd, Vračar

Novi Sad, RS

5.0(8)

Caffe Lux-vs Beograd

Novi Sad, RS

5.0(8)

Česta pitanja (FAQ) za Novi Beograd, Novi Sad, RS

Gde se nalazi Novi Beograd?

Novi Beograd se nalazi na adresi Milutina Milankovića, Novi Sad.

U kojoj kategoriji posluje Novi Beograd?

Novi Beograd posluje u kategoriji Kafić.

Kako ostaviti recenziju za Novi Beograd?

Na ovoj stranici izaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.

Kako poslati upit za Novi Beograd?

Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Novi Beograd preko Kupci.com.

Imate pitanja?

Kontaktirajte Novi Beograd direktno

Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.