Kupci Logo
Corso Café & Restaurant Logo

Corso Café & Restaurant

Novi Sad, RS

Kategorija · Ugostiteljstvo

4.3·8 recenzija

Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Pregled

4.3

8 ocena

  • 5
    6
  • 4
    0
  • 3
    1
  • 2
    0
  • 1
    1

Iskustva korisnika

Corso Café & Restaurant - iskustva i recenzije

Saznajte šta drugi ljudi misle o kvalitetu usluge i proizvodima pre nego što donesete odluku. Ovde možete pročitati stvarna iskustva iz prve ruke koja vam pomažu da lakše odaberete ono što vam stvarno odgovara.

Video recenzije

Tekstualne recenzije

Bojana R.

5.0

Hrana je izuzetno ukusna. Meso je prekrasno, uopšte nije žilavo. Hleb je odličan, pravi domaći kao onaj iz detinjstva. Konobari su ljubazni, ne čeka se dugo na uslugu. Iskrena ocena bi bila 20/10. Sve pohvale!🩷

Odobrena recenzijaBez priloga

Jovana M.

1.0

Izuzetno neljubazno osoblje, čast izuzecima. Sramota! Više se ne vraćam ovde.

Odobrena recenzijaBez priloga

Anja K.

5.0

Odličan odnos cijene i kvalitete. Terasa na suncu isto je top!

Odobrena recenzijaBez priloga
Thumbs image

Imate li iskustva sa ovom firmom ili uslugom?

Igor K.

5.0

Odlična usluga, prijatan ambijent i ukusna hrana. Ovaj put smo naručili samo kavu/čaj i desert. Svima koji još nisu svratili toplo preporučujem...

Odobrena recenzijaBez priloga

Una Marija B.

3.0

Konobar je ljubazan i brz, enterijer je lep, ali kafa je zaista loša. Kapućino je gorak i bez kreme (samo pena), dok je nes kafa malo bolja, ali i dalje nezadovoljavajuća.

Odobrena recenzijaBez priloga

The Fallen Angel

5.0

Vrhunska usluga i sjajna hrana 👌 Konobar ljubazan i profesionalan, sve u detalje uređeno. Kuhinja radi izuzetno brzo, hrana stiže na vreme, sveža i ukusna! Toplo preporučujem ❤️

Odobrena recenzijaBez priloga

Vanja J.

5.0

Restoran Corso je stvarno odlično mesto! Konobari su vrlo ljubazni, bašta je prelepa, a hrana ukusna. Bilo da ste tu na kafi ili na ručku, ovo je pravo mesto za odmor i uživanje!

Odobrena recenzijaBez priloga

Marija Magdalena M.

5.0

Sjajan restoran u centru Novog Sada. Torte su zaista prefine! Sve je uredno i čisto. Osoblje je ljubazno😊 Nema potrebe za nervirati se ako se čeka koji minut duže, primetila sam da su konobari stalno u gužvi i skoro da ne staju. To im se ne može zameriti.

Odobrena recenzijaBez priloga

Zvučne recenzije

O firmi

Restoran i kafić u Novom Sadu.

Informacije

Firma
Corso Café & Restaurant
Adresa
Zmaj Jovina 17, 21000 Novi Sad, RS
Kategorija
Ugostiteljstvo
Potkategorija
Restoran
Key and lock image

Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Slične firme i usluge

10 predloga na osnovu kategorije i profila.

Poje Hvar

Novi Sad, RS

5.0(8)
Nota Restoran Logo

Nota Restoran

Novi Sad, RS

5.0(8)

Le Klok Bistro

Novi Sad, RS

5.0(8)

Restoran Nova Soča

Novi Sad, RS

5.0(8)
Blue Doors Restaurant Logo

Blue Doors Restaurant

Novi Sad, RS

5.0(8)

Antika: Restaurant - Wine Bar - Cocktails

Novi Sad, RS

5.0(8)

Restoran Plitvički Dvori

Novi Sad, RS

5.0(8)

Restoran Dedinje

Novi Sad, RS

5.0(8)

Steco Fabrika

Novi Sad, RS

5.0(8)
Mamagayo Logo

Mamagayo

Novi Sad, RS

5.0(8)

Česta pitanja (FAQ) za Corso Café & Restaurant, Novi Sad, RS

Gde se nalazi Corso Café & Restaurant?

Corso Café & Restaurant se nalazi na adresi Zmaj Jovina 17, 21000 Novi Sad.

Koja je zvanična web stranica Corso Café & Restaurant?

Zvanična web stranica je: http://corso.rs/.

U kojoj kategoriji posluje Corso Café & Restaurant?

Corso Café & Restaurant posluje u kategoriji Restoran.

Kako ostaviti recenziju za Corso Café & Restaurant?

Na ovoj stranici izaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.

Kako poslati upit za Corso Café & Restaurant?

Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Corso Café & Restaurant preko Kupci.com.

Imate pitanja?

Kontaktirajte Corso Café & Restaurant direktno

Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.