Kupci Logo
Blue Doors Restaurant Logo

Blue Doors Restaurant

Beograd, RS

Kategorija · Ugostiteljstvo

0.0·0 recenzija

Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Iskustva korisnika

Blue Doors Restaurant - iskustva i recenzije

Podelite prvi dojam

Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će oceniti Blue Doors Restaurant i tako pomoći drugima pri odluci.

Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahteva otvaranje naloga i oduzeće vam svega minut ili dva.

Video recenzije

Tekstualne recenzije

Thumbs image

Imate li iskustva sa ovom firmom ili uslugom?

Zvučne recenzije

O firmi

Restoran u Beogradu.

Informacije

Firma
Blue Doors Restaurant
Adresa
Trg Velo Podloža 2, 21460 Beograd, RS
Kategorija
Ugostiteljstvo
Potkategorija
Restoran
Key and lock image

Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Slične firme i usluge

10 predloga na osnovu kategorije i profila.

Villa Maska

Beograd, RS

5.0(8)

Botako Restoran Dorćol | Picerija & Dostava

Beograd, RS

5.0(8)

Pizza Una Trattoria Gourmet

Beograd, RS

5.0(8)

Kafe Ceger

Beograd, RS

5.0(8)
Restoran Flert Logo

Restoran Flert

Beograd, RS

5.0(7)

Restaurant Kovač

Beograd, RS

4.9(8)

Trpeza Restaurant

Beograd, RS

4.9(8)
Marenda Restoran Vračar Logo

Marenda Restoran Vračar

Beograd, RS

4.9(8)

Restoran Donji grad

Beograd, RS

4.9(8)

Koš Lounge

Beograd, RS

5.0(6)

Česta pitanja (FAQ) za Blue Doors Restaurant, Beograd, RS

Gde se nalazi Blue Doors Restaurant?

Blue Doors Restaurant se nalazi na adresi Trg Velo Podloža 2, 21460 Beograd.

Koja je zvanična web stranica Blue Doors Restaurant?

Zvanična web stranica je: https://www.visit-stari-grad.com/en/what-to-do/gastronomy/restaurant-bar-blue-doors/.

U kojoj kategoriji posluje Blue Doors Restaurant?

Blue Doors Restaurant posluje u kategoriji Restoran.

Kako ostaviti recenziju za Blue Doors Restaurant?

Na ovoj stranici izaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.

Kako poslati upit za Blue Doors Restaurant?

Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Blue Doors Restaurant preko Kupci.com.

Imate pitanja?

Kontaktirajte Blue Doors Restaurant direktno

Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.