Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Iskustva korisnika
Restaurant Osmoliš - iskustva i recenzije
Podijelite prvi dojam
Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će ocijeniti Restaurant Osmoliš i tako pomoći drugima pri odluci.
Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahtijeva otvaranje računa i oduzet će vam svega minutu ili dvije.
Video recenzije
Tekstualne recenzije
Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?
Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?
Zvučne recenzije
O tvrtki
Restaurant Osmoliš pruža miran ambijent i domaću kuhinju.
Informacije
- Tvrtka
- Restaurant Osmoliš
- Adresa
- Brdari 2D, 20232 Dubrovnik, HR
- Kategorija
- Ugostiteljstvo
- Potkategorija
- Restoran
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Slične tvrtke i usluge
10 prijedloga na temelju kategorije i profila.
Česta pitanja (FAQ) za Restaurant Osmoliš, Dubrovnik, HR
Gdje se nalazi Restaurant Osmoliš?
Restaurant Osmoliš se nalazi na adresi Brdari 2D, 20232 Dubrovnik.
U kojoj kategoriji posluje Restaurant Osmoliš?
Restaurant Osmoliš posluje u kategoriji Restoran.
Kako ostaviti recenziju za Restaurant Osmoliš?
Na ovoj stranici odaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.
Kako poslati upit za Restaurant Osmoliš?
Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Restaurant Osmoliš preko Kupci.com.
Imate pitanja?
Kontaktirajte Restaurant Osmoliš direktno
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.






